PS5 hangi model alınmalı?

Emre4234

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sahibinden sitesinde konsol satıcılarından PS5 almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla PS5'lerde 1216,1218 gibi model numaraları varmış. Öncelikle Slim model mi almalıyım yoksa eski kasadan mı ve hangi model numarasını almalıyım? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Slim kasanın Türkiye garantisi yok, garantili almanız daha iyi olacaktır o yüzden fat kasa öneririm. 1216A alabilirsiniz. Fakat kesinlikle Sony Eurasia garantili olup olmadığını sorun.

O zaman çoğu ithalatçı garantilidir büyük ihtimalle. Çünkü fiyat olarak e ticaret sitelerindekilere göre çok daha uygunlar. İnternette 22-23 bin iken orada 17-18 bin TL. Garantiye gitmesini gerektirecek kronik sorunu bulunuyor mu? Çünkü Sony garantililer bütçemi aşıyor.

Bunun hakkında bir konu açmıştım, kol direkt baştan sorunlu. Sony garantili almanız çok daha yararınıza olacaktır.

Teşekkür ederim.

Slim model için cfı-2000 b01 model olduğunu öğrendim. Araştırdığım kadarıyla Singapur sitelerinde vs satılıyor. Asya sürümü sanırım. Garanti konusunu düşünmezsek Avrupa sürümü ile Asya sürümü arasında ne gibi fark var? Bunu alsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı