PS5 hangi modeli satın alınmalı?

darkkaos91

Kilopat
PS5 orijinal kasa, PS5 Slim kasa veya Pro model mi beklenmeli sizce hangisini tercih etmeliyim? Dijital sürüm olarak satın alacağım. Ayrıca Slim kasa ufak olduğu için ısınma sorunlarıyla alakalı bazı yerde yorum gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.

PS5 orijinal kasa, PS5 Slim kasa veya Pro model mi beklenmeli sizce hangisini tercih etmeliyim? Dijital sürüm olarak satın alacağım. Ayrıca Slim kasa ufak olduğu için ısınma sorunlarıyla alakalı bazı yerde yorum gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.
Ps5 slim ile normal ps5'in farkları şu.
1- Normal ps5'te 825 gb ssd bulunurken slim'de 1 tb ssd var.
2-Slim model daha ince,hafif,küçük.
3- Tasarımları farklı.
Pro modeli beklenilmez daha pro modeli çıkacak mı çıkmayacak mı belli değil.
Bence normal ps5 alın. PS5 slim kazık bir fiyatı var.

Daha Slim yeni çıktı. PS5 Pro daha çıkacak mı çıkmayacak mı net değil. Konu sahibinin Pro'yu beklemesine gerek yok. Zaten normal PS5 rahatlıkla oyunları açıyor.

Genelde PS konsolları 7 yıl arayla çıkar PS 2'den beri bu böyle eğer PS5 Pro çıkaracaklarsa 2025'in başı gibi çıkar.

PS5 Slim ile normal PS5'in farkları şu.
1- normal PS5'te 825 GB SSD bulunurken Slim'de 1 TB SSD var.
2-Slim model daha ince, hafif, küçük.
3- tasarımları farklı.
Pro modeli beklenilmez daha Pro modeli çıkacak mı çıkmayacak mı belli değil.
Bence normal PS5 alın. PS5 Slim kazık bir fiyatı var.

Bir sitede aynı fiyat Slim ile orijinal kasa fakat Slim çok ufaltıldığı için soğutucu bloklardan çalındığı ve biraz daha ısındığı söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ondan sebep Slim almaktan çekiniyorum.

Bir sitede aynı fiyat Slim ile orijinal kasa fakat Slim çok ufaltıldığı için soğutucu bloklardan çalındığı ve biraz daha ısındığı söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ondan sebep Slim almaktan çekiniyorum.

Slim almayın PS5 ve SSD alın.

Slim daha küçük olduğu için daha çabuk ısınır genellikle. Cihazın ısınmasını istemiyorsanız normal ps5 alın geçin.

Geri
Yukarı