PS5 için 2K monitör almak

Mitmit34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 1 ay kadar önce PS5 aldım. Ayrıca PC'm var. PC de kullandığım monitörü PS5'e bağladım.
Monitörüm: LG UltraGear 27GL63T-B 27 inch “144 hz”
2K bir monitör almak istiyorum. Almak istediğim monitör:Monitör

Sizce mantıklı mı? 1080p vs 2K arasında bariz fark olur mu?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. 1 ay kadar önce PS5 aldım. Ayrıca PC'm var. PC de kullandığım monitörü PS5'e bağladım.
Monitörüm: LG UltraGear 27GL63T-B 27 inch “144 hz”
2K bir monitör almak istiyorum. Almak istediğim monitör:Monitör

Sizce mantıklı mı? 1080p vs 2K arasında bariz fark olur mu?
Yorumlarınızı bekliyorum.
Sisteminizin bileşenleri ortalama bir oyunu 2k 144 fps'de oynatacaksa mantıklı. Gerçi bunu yapmasa bile sadece PS 5 için bile alınabilir elinizdeki monitörü satıp.
Düzenleme: istediğiniz monitörün 144 hz olmadığını şimdi gördüm. Ben olsam yenileme hızından vazgeçmezdim. Akıcılık netlikten daha iyi gelebilir gözünüze.

Bana kalırsa, eğer 2K 120Hz bir ekran seçerseniz mantıklı olur. 2K'da 120Hz verebiliyor çünkü. Onun dışında 4K ekran alsanız en sağlıklısı olur. Şu anda 2K ekrana yatırım yapmaktansa birikim yoluyla vs 4K tercih etmek daha iyi olacaktır.

Bütçen ne kadar?
Linkteki monitörü alıcam.

Bana kalırsa, eğer 2K 120Hz bir ekran seçerseniz mantıklı olur. 2K'da 120Hz verebiliyor çünkü. Onun dışında 4K ekran alsanız en sağlıklısı olur. Şu anda 2K ekrana yatırım yapmaktansa birikim yoluyla vs 4K tercih etmek daha iyi olacaktır.
Çok uygun fiyata arkadaşımdan alıcam. Linkteki ürünü.4k 120 hz monitörlere bütçem yetmiyor.

Bilgisayarınızı 75Hz'e düşürmek sizin için sorun oluşturmayacaksa mantıklı bence. Ekran büyüdükçe konsolun tadı artar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı