PS5 için 4K, uygun fiyatlı monitör tavsiyesi

2 K 144 hz de kullanır

4 MS aşırı fazla
Sen kendine seçerken o çok önemli "ms" değerine bakarak alırsın. Konu sahibinin bütçesi ve kullanım amacı belli; 3 ms geç görünce bir şey değişmeyecek. Benim önerdiğim markanın en azından bir şirketi var.

Sen kendine seçerken o çok önemli "ms" değerine bakarak alırsın. Konu sahibinin bütçesi ve kullanım amacı belli; 3 ms geç görünce bir şey değişmeyecek. Benim önerdiğim markanın en azından bir şirketi var.

Kanka senin attıgına göre benimki daha iyi isterse 2 k 144 Hz kullanabiliyor sen markaya para veriyorsun bildiğin? Bu modelin yorumları iyi hem. Benim attıgımın

@xefe hocam yaz ayında doğru Almanya'dan PS5 getiriyorum ek olarak senin önerdiğin monitörü alacağım ama aklımda bir soru var. Senin monitör 4K 60 Hz, PS5'te 120FPS olan önemli oyunlar var mı yoksa ona göre gerekirse bütçeyi aşacağım ondan soruyorum.

PS5'te 120FPS olan önemli oyunlar var mı yoksa ona göre gerekirse bütçeyi aşacağım ondan soruyorum.
Genellikle online oyunlarda oluyor 120 fps aşağıya bütün oyunların listesini bırakırım. Hikayeli oyunlar oynuyorsan gerek yok 120 Hz'e.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı