PS5 İçin Monitör Önerisi

Bütçe
4500 TL Maksimum

Travis

Kilopat
Makaleler
2
Selam dostlar, PS5 için bir monitör arayışındayım. Masanın L kısmında, bana yakın bir şekilde kullanacağım. 24-27 inç ilk tercihim. VA-IPS panel, ghosting olmayan, Pivot olması şart değil ama olursa güzel olur. Bir sürü model buldum fakat hangisi alınmalı, hangisi iyi olur karar veremedim. Bütçe olarak 4.5K çıkabilirim fakat ne kadar uygun o kadar iyi olur. Aklımda Modeller şimdilik şunlar;

Alternatiflere açığım, yardımlarınızı bekliyorum dostlar. Teşekkürler şimdiden. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz ürünler boyutları aynı, ancak aralarında Hz farkları mevcut. Sonda belirttiğiniz 144Hz monitorun fiyatı inanılmaz bir şekilde ucuz böyle bir monitore gore. Bana kalırsa ucuz ve performansı yüksek monitor alınmaz. Yarın bir gün elinizde kalır. İyice araştırıp (ghosting, ölü piksel...) Testlerini YouTube'dan inceleyip almanızı öneririm.

Belirttiğiniz ürünler boyutları aynı, ancak aralarında Hz farkları mevcut. Sonda belirttiğiniz 144Hz monitorun fiyatı inanılmaz bir şekilde ucuz böyle bir monitore gore. Bana kalırsa ucuz ve performansı yüksek monitor alınmaz. Yarın bir gün elinizde kalır. İyice araştırıp (ghosting, ölü piksel...) Testlerini YouTube'dan inceleyip almanızı öneririm.
Hp modeli yeni gördüm bende. Yorumları çok olumlu gelsede sizinle aynı düşünüyorum açıkçası. Ucuz etin yahnisi yenmez hesabı. Acer Vg240y modelini 3.8 e buldum. Alınabilecek en iyi monitör sanırım. Bir başkası farklı bir model önermezse bunu alacağım gibi duruyor.

Geri
Yukarı