PS5 için oyun önerisi

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar Ocak'ta kısmetse PlayStation 5 alacağım. Daha önce PlayStation 4'üm vardı, God of War Uncharted, Last of Us, until dawn Detroit Vs. oyunları oynadım bitirdim. Şimdi aklımda RDR 2 oynamak var bunun dışında mutlaka oynamalısın dediğiniz bir oyun var mı? Aslında Cyberpunk için para biriktirmeyi düşünüyorum fakat PlayStation 5'e özel olarak optimize bir şekilde çıkacak mı yani iyi grafiklerde oynayamazsam anlamı olmayacağını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda 1 oyun hariç PS5'te oynayıp PS4'te oynayamayacağın oyun yok. O yüzden PS5'için öneri değil genel olarak öneri yapmak gerekirse, Last Of Us 2, CP2077, RDR2, Spider-Man ve Miles Morales.

Cyberpunk 2077 için 1 sene sonra yeni nesil upgrade gelecek diye hatırlıyorum yanlışım yoksa. Tam tarih belli değil. Eğer Spiderman oynamadıysanız şiddetle tavsiye ederim. Hem yeni nesle optimize.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Ocak'ta kısmetse PlayStation 5 alacağım. Daha önce PlayStation 4'üm vardı, God of War Uncharted, Last of Us, until dawn Detroit Vs. oyunları oynadım bitirdim. Şimdi aklımda RDR 2 oynamak var bunun dışında mutlaka oynamalısın dediğiniz bir oyun var mı? Aslında Cyberpunk için para biriktirmeyi düşünüyorum fakat PlayStation 5'e özel olarak optimize bir şekilde çıkacak mı yani iyi grafiklerde oynayamazsam anlamı olmayacağını düşünüyorum.
GTA V, Rainbow Six Siege, The Elder Scrolls:Skyrim

Geri
Yukarı