PS5 için televizyon önerisi

9K'ya PS için alınabilecek en iyi monitör.
Aslında o monitörün 32 olanı da var. Dediğiniz gibi ondan başka bir tavsiye bende veremem. Sonuçta hem akıllı hemde 4k.

Bence konsol için TV daha keyifli olur. Tanıdıklarımın aldığı elevizyonlardan parlak ışık şeklindeki garip hatalar gördüm ama Philips anladığım kadarıyla güzel marka bakabilirsiniz.

Hocam aylardır kullanıyorum 2. yi almayı düşünüyorum o kadar şahane bir ürün ki hem fiyatı çok pahalı değil hem de performansı çok iyi akıllı olmasıda çok iyi bir özellik.

Hocam peki içerisinden çıkan HDMI kablosu 4K60Hz destekliyor mu? Yorumlarda 4K30Hz desteklediğini söyledikleri birkaç yorum ile karşılaştım, ilaveten HDMI alınır mı?

Hocam peki içerisinden çıkan HDMI kablosu 4K60Hz destekliyor mu? Yorumlarda 4K30Hz desteklediğini söyledikleri birkaç yorum ile karşılaştım, ilaveten HDMI alınır mı?
Hocam öncelikle öyle birşey yok ben şuan kutudan çıkan hdmi kablosu ile kullanıyorum ekstradan kablom var ama kendi kablosu gayet kaliteli 4K 60 Hz veriyor ilaveten kablo almanıza gerek yok

Hocam öncelikle öyle bir şey yok ben şu an kutudan çıkan HDMI kablosu ile kullanıyorum ekstradan kablom var ama kendi kablosu gayet kaliteli 4K 60 Hz veriyor ilaveten kablo almanıza gerek yok.

Hocam peki kesin emin misiniz bu konuda? Yabancı ülkelerdeki forumlarda da incelediğimde MacBook ve PC bağlayan kişilerin bu kablo ile 30Hz aldığı söylenmiş sürekli, siz öncesinde bir test yapmış mıydınız acaba?

Hocam peki kesin emin misiniz bu konuda? Yabancı ülkelerdeki forumlarda da incelediğimde MacBook ve PC bağlayan kişilerin bu kablo ile 30Hz aldığı söylenmiş sürekli, siz öncesinde bir test yapmış mıydınız acaba?
Hocam ayarlarda 60 hz olarak görünüyor testtede 60 hz olarak çıkıyor

Dosya Ekleri

• IMG_20240201_145121.jpg
    IMG_20240201_145121.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240201_144938.jpg
    IMG_20240201_144938.jpg
    336,4 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı