PS5 için televizyon tavsiyesi

Oigix

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi mevcut PS5'im için televizyon bakınıyorum çözünürlüğü ve renk doygunluğu iyi olsa bana yeter. Minimum 40", 2K veya 4K olacak şekilde. Bütçemde maksimum 15.000TL şeklinde, şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Monitör zaten var, ben direkt TV için sormuştum dostum.
Bu akıllı monitör olarak geçiyor içinde uydu alıcısı yok sadece. Xiaomi'nin TVbox gibi alıcılarını takıp TV'ye çevirebiliyorsun. Bluetooth tarzı özellikleri var. 15.000TL'ye çok birşey kalmadı dediğin gibi.

Bu akıllı monitör olarak geçiyor içinde uydu alıcısı yok sadece. Xiaomi'nin tvbox gibi alıcılarını takıp TV'ye çevirebiliyorsun. Bluetooth tarzı özellikleri var. 15.000TL'ye çok bir şey kalmadı dediğin gibi.

Biliyorum ama direkt TV olarak bakıyorum, halihazırda 32" 2K bir monitörüm var, odaya hem dizi, film hem de oyun oynamak için alacağım, o yüzden TV bakıyorum.

Biliyorum ama direkt TV olarak bakıyorum, halihazırda 32" 2K bir monitörüm var, odaya hem dizi, film hem de oyun oynamak için alacağım, o yüzden TV bakıyorum.

Tamam hocam 43 inç zaten bu. İçinde gene Android özellikleri var Netflix tarzı uygulamalar yüklü oluyor. TV box takarak TV'ye çevirebiliyorsun. İlla TV dersen 2 öneri paylaştım gene ama 15K'ya alacağın TV ile arada ciddi bir fark hissetmeyeceksin.

Geri
Yukarı