PS5 mi Series X mi?

Exclusive derdin yoksa Series X al. Hem daha fazla oyun var hem de daha yüksek kalitede oynarsın(Grafik senin için önemliyse).PS5'te yeteri kadar oyun yok.

İyi bir bilgisayarınız yoksa kesinlikle Xbox Series X. PS4 sahibiymişsiniz. Özel oyun derdiniz de yokmuş. Bunlar PS5 almamak için nedenler. DualSense için alınır mı bilmem fakat bilgisayarınız için ekstra olarak alabilirsiniz. Bence PS5 aldıracak bir teknoloji değil. Zaten benim açtığım konu da baya bir tartışıldı. Oraya da göz atabilirsiniz. Benim iyi bir bilgisayarım var fakat gene de Xbox Series X'i tercih ettim. Bunun en büyük nedeni ailemin oyuna para vermeyi gereksiz görmesi. Cihazı alalım oyuna para vermeyelim istiyorlar 😀 Oysa ki maddi durumları çok iyi.

Daha oyun çıkmamış boş muhabbet yapıyorsunuz. Şu anda konsol alman saçmalık olur, derdin PS5 oyunları ise bir kaç sene sonra oyun çıkar. Hayır, eski yeni çoğu oyunu oynayacağım diyorsan XBOX.

Gamepass her oyunu içermiyor. Şuan RDR2, Ac Valhalla, Sekiro gibi bir oyun oynamak isterseniz yine 600 TL gibi fiyatlar çıkıyor karşınıza. Exclusive derdiniz yoksa ve 600 TL verebiliyorsanız Gamepass alıp geniş bir kütüphaneye sahip olun. Gamepasste olmayan AAA bir oyun çıkarsa 600 TL'yi ona verirsiniz. Ama God of War vb çok iyi oyunlar.

Gamepass her oyunu içermiyor. Şuan RDR2, Ac Valhalla, Sekiro gibi bir oyun oynamak isterseniz yine 600 TL gibi fiyatlar çıkıyor karşınıza. Exclusive derdiniz yoksa ve 600 TL verebiliyorsanız Gamepass alıp geniş bir kütüphaneye sahip olun. Gamepasste olmayan AAA bir oyun çıkarsa 600 TL'yi ona verirsiniz. Ama God of War vb çok iyi oyunlar.
Yani ps4 sahibi olduğum halde hiçbir exc oyun almadım para var ama beni açmadılar oyuzden almadım ama senin yorumun mantikli ben ps5 i en cok bütün konsollarım ps3-4 sahibi olduğum için istedim ve dualsens için ama aşı olunca kafelerde ps5 denerim ona görede karar veririm yoksa series x alırım

Yeni konular

Geri
Yukarı