PS5 mi Xbox Series X mi?

Yalnız o harika oyun döngüsü bir yere kadar. Ubisoft oyunları da Gamepass'e geliyor çünkü.
Far cry 5 geldi fakat daha iyisi olan far cry 3 var Ac origins geldi fakat daha iyisi olan valhalla var. Genel yorumlarla söylüyorum bunları.

Yalnız o harika oyun döngüsü bir yere kadar. Ubisoft oyunları da Gamepass'e geliyor çünkü.
Uğraşılmamış indie den harika ya döndük takip etmeden konuşmamalıymışsınız bence.

Özel oyunlar çok önemli hocam. O yüzden PS5 bir adım daha önde. Ben Series X kullanıcısı olarak özel oyunların eksikliğini çok hissettim.

Aynı oyunlar gamepasse gelecek diyorum? Ne diyorsun?
Ps ile ubisoftun anlaşması var ubisoft classic paketi oyunları orayada oyunlar eklenecek eklendikçe ps plusa eklenecek. Ve game pass e 3-5 ubisoft oyunu geldi diye yine gelecek diye bir şey yok.

Ps ile ubisoftun anlaşması var ubisoft classic paketi oyunları orayada oyunlar eklenecek eklendikçe ps plusa eklenecek. Ve game pass e 3-5 ubisoft oyunu geldi diye yine gelecek diye bir şey yok.
Gelse bile en kötü oyunları geliyor şuana kadar.

PS ile Ubisoftun nerede anlasmasi var?
Gidin haberlere biraz bakın lütfen.

Haberlerde yok. Sadece Ubisoft+ geliyor demisler.
Ubisoft+ Classics diye bir paket var oda ps plus extra ve deluxe da mevcut oraya da zaman zaman oyunlar geleceği söylenildi.

Yalnız PS5 zam yedi. Haberiniz ola. Ayrıca o classicsdeki çoğu oyun Gamepass içinde gelecektir.
Şuanda zam yansımadı ve gamepasse gelecektir derken tamamen tahminde bulunuyorsunuz geledebilir gelmeyedebilir her şeyi geçtim ps Excleri ile çok daha iyi.

Geri
Yukarı