PS5 ne alınmalı?

Sorako

Hectopat
Daha önce hiç araştırmadım ve ilgim olmadı. PS5 alacağım ama 2 versiyonu varmış sanırım ve Slim diye de bir şey varmış. Hangi versiyonunu almamı önerirsiniz?

Güncel versiyonlu modelleri almanızı öneririm. Bu durumda Slim almanız sizin yararınıza olacak. Normal sürüme göre hem boyut olarak hem de güç tüketimi açısından düşük kalıyor. Tabi disk sürücülü versiyonu mu yoksa dijital sürüm mü sorusu sizin tercihinize kalmış bir durum.

Güncel versiyonlu modelleri almanızı öneririm. Bu durumda Slim almanız sizin yararınıza olacak. Normal sürüme göre hem boyut olarak hem de güç tüketimi açısından düşük kalıyor. Tabii disk sürücülü versiyonu mu yoksa dijital sürüm mü sorusu sizin tercihinize kalmış bir durum.

Sanırım birine CD ve Digitalden indirip oynayabiliyoruz, birinede sadece Digitalden indirip oynayabiliyoruz doğru mu?

Eğer öyleyse Digital daha mantıklı bu devirde CD bulmak uğraşmak zaten gereksiz bir efor Digitalden istediğimiz oyunu satın alıp oynamak daha mantıklı geliyor.

Sanırım birine CD ve Digitalden indirip oynayabiliyoruz, birinede sadece Digitalden indirip oynayabiliyoruz doğru mu?

Eğer öyleyse Digital daha mantıklı bu devirde CD bulmak uğraşmak zaten gereksiz bir efor Digitalden istediğimiz oyunu satın alıp oynamak daha mantıklı geliyor.
Evet durum söylediğiniz gibi. Yeni kasaların dijital sürümüyle ilgili şu bilgiyi bilmeyen arkadaşlar için bahsetmemde fayda var: Dijital sürüm için ayrıca satılan takılıp çıkarılabilir disk sürücüsü bulunuyor. Olur da PS5 oyunlarını kutulu oynamak ister ve koleksiyon yapmak istiyorum derseniz bu konuda harici disk size yardımcı oluyor.

Ps5 fat 12xx bulursanız. Yoksa mecbur slim.

Ancak sızıntı sonrası çoğu proje iptal olabilir veya rakibi Xbox alıp kullanacaktır, gerisinde kalır diye haberler dolaşıyor ben bile PS5’le gelecekte ne yapacağımı düşünmeye başladım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı