PS5 ne zaman kırılır?

Bence kırılmayacak gibi duruyor. Anca kırılırsa da PS6 döneminin ortalarına falan. Çünkü Sony ipleri artık gerçekten sıkıyor. Sony ipleri elinden bırakana kadar kimse kıramaz.

Kompleden kastınız nedir?

Çok saçma degil mi ya PS almanın mantığı ne o zaman bu Xbox için de geçerli. Hiç mi Türkiye'den yetkili falan yok mu acaba bu işleri zorlayacak ya da oyunlara Türkçe dil desteginin gelmesini sağlayacak? O kadar para verip alıyoruz verdigimiz paralar ortada. Dusunemiyorlar mi acaba?

Çok saçma degil mi ya PS almanın mantığı ne o zaman bu Xbox için de geçerli. Hiç mi Türkiye'den yetkili falan yok mu acaba bu işleri zorlayacak ya da oyunlara Türkçe dil desteginin gelmesini sağlayacak? O kadar para verip alıyoruz verdigimiz paralar ortada. Dusunemiyorlar mi acaba?
Kırılmasını mı???

Evet ya da oyunlara TR dil desteginin saglanmasi.
TR dil konusuna gelirsek (ona gelmek istiyorum ilk önce) mümkün olduğunca Türkçe yapmaya çalışıyorlar zaten ama bu oyunu yapan firmaya göre değişiyor bence. Mesela TLOU dublaj bile koyuyor, GoW altyazı koyuyor, Spider-Man yokmuşuz gibi davranıyor. Gelelim kırılma konusuna. Kardeşim, bu adamlar oyunları satarak para kazanıyorlar değil mi? Ve kırılınca sen bedava oyun oynuyorsun. Adamlar başta bunu istemiyor. Ayrıca konsol kırılınca içine 3. parti yazılımlar da atabildiğin için online oyunlarda hile kullanabilme imkanın oluyor. Şimdi diyecekler ki online oynarsan kesin banlanırsın kırık olduğun için, Sony isterse evet banlar direkt ama istemezse de salar ve hile kullanımı aşırı artar.

Ben sadece Türkçe dil desteği açısından düsündüm. Hile yapılabildiğinden haberim yoktu. O oyunlar TR dil desteği yapılıp burada aynı paraya satılabilir de ama. Bizi niye görmüyorlar orayı anlamıyorum. En azından TR dil için başka yapılabilecek seyler düsünülmeli o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı