PS5 ne zaman stoklara gelir?

Fabyanels

Decapat
Daha fazla  
PS5 dijital alacağım. Şubat ayında PS kendi garantisiyle getirmişti ama tekrar gelir mi? PS Türkiye, yine Türkiye garantili konsol getirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 dijital alacağım. Şubat ayında PS kendi garantisiyle getirmişti ama tekrar gelir mi? PS Türkiye, yine Türkiye garantili konsol getirir mi?
Getirir. Sıkı takip etmeniz lazım. Gece stoklara bakmanız lazım, genellikle gece giriyor. Mart ayında Mediamarkt'tan ve diğerlerinden bir arkadaşım geceleri kontrol edip 03:00'te stok açıldığında almıştı. Ya da yurt dışında stok arayacaksınız. Ben o yolla alabilmiştim.

Getirir. Sıkı takip etmeniz lazım. Gece stoklara bakmanız lazım, genellikle gece giriyor. Mart ayında MediaMarkt'tan ve diğerlerinden bir arkadaşım geceleri kontrol edip 03:00'te stok açıldığında almıştı. Ya da yurt dışında stok arayacaksınız. Ben o yolla alabilmiştim.

Peki gece hangi sitelerde çıkar?

Ben zamanında bu sayfayı takip ediyordum ama arkadaş sanırım artık kullanmıyor, her stok geldiğinde sayfadan paylaşıyordu, ayrıca telegram grupları da vardı. Tabi dağılmadıysa. Sayfaya bir ulaşmaya çalış derim yoksa tek başına stok kovalaman zor. Ben bile şansa aldım diyebilirim. Ya şanslı olman lazım, ya da bu tür sayfaları vs. takip etmen lazım.

Türkiye garantili derken kastettiğiniz nedir? Attığım linkteki ürün Eurasia (Sony) garantili.
Attığınız ürün fırsatçı bir satıcıdan. Böyle şeyleri yaymayın bile.
Satın almış 7500 TL'den Sony garantili istedikleri fiyata satıyorlar.
Almamak ve yaymamak tavsiye bile etmemek lazım. Karaborsacılık durmaz.

Geri
Yukarı