PS5 önerisi

Bir de hocam 12 taksitle alabilirim alırsam, 12 taksit olan var mı? bunlar da yok sanırsam

2 kol modeli dijital sürüm. Eğer CFI sürümü doğruysa al geç.
farketmemişim dijital olduğunu, cd li oyun alır mıyım diye düşünüyorum da kullanırım herhalde ya cd yi

Bir de hocam 12 taksitle alabilirim alırsam, 12 taksit olan var mı? Bunlar da yok sanırsam.

Taksit seçenekleri bütçende yok sanırsam. Daha da çıkman gerekiyor.

Bir de hocam 12 taksitle alabilirim alırsam, 12 taksit olan var mı? Bunlar da yok sanırsam.

Fark etmemişim dijital olduğunu, CDli oyun alır mıyım diye düşünüyorum da kullanırım herhalde ya CD'yi.

PSN aboneliğini alınca kullanmıyorsun. Dijital oyunlar çok daha ucuz kesinlikle.

En uygun 12 taksit ve düzgün cfı olanı atabilir misiniz hocam

PSN aboneliğini alınca kullanmıyorsun. Dijital oyunlar çok daha ucuz kesinlikle.
Hocam hangisi f/p açısından iyi oluyorsa onu alırım, standart olması çok önemli değil o zaman

En uygun 12 taksit ve düzgün CFI olanı atabilir misiniz hocam.

Bakıyorum.

Hep 4 ay taksit var maalesef. Aradım ama bulamadım 12 ay taksitli, belki bankanız yardımcı olur.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam bir araştırayım, bu arada dijital sürümün CFI'ı nedir? Satıcıya sorayım mı?

1216B veya 1200B falan oluyor 12 serisi ise. Dijital sürümler B harfi ile tasvir edilir.

Uyardığım gibi CFI 10xxx serisi almasın. Arkadaşım tamir için bana verdi. Sıvı metal PCB'ye dökülmüş. Arkadaşa soğuk su hediye ettim.

Evet 10 serisi kronik sorunlu. Bir bardak su ben ikram edeyim. Yazık olmuş.

Geri
Yukarı