PS5 önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Ben PS5 arıyorum. Bütçem de 18.000 TL nakit. Ancak Slim mi almalıyım, normal kasa mı? Param yetiyor mu? Yurt dışı görüyorum. Riskli mi alınması? Birisi sevabına bana yol gösterebilir mi? Parayı TL de tutmak istemiyorum açıkçası. Sıfır bulsam da alsam diyorum hep. Belki bu rakama alamazsın deyip gülersiniz ama gerçekten fiyatlardan kafam karıştı, affedin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam arkadaşım Trendyol üzerinden Slim modeli ithalatçı garantili almıştı memnun kaldı. CFI kodunun 2016b olduğunu ve bunun Avrupa ürünü olduğunu söylemişti. Alırken satıcının yorumlarına dikkat ederseniz bence sorun yaşamazsınız. Garanti konusunda da arkasında duracak bir mağaza olmasına dikkat edebilirsiniz. Konsol mağazalarından gidip deneyip elden de alabilirsiniz sahibinden üzerinden mağazaları kontrol edebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Merhaba hocam arkadaşım Trendyol üzerinden Slim modeli ithalatçı garantili almıştı memnun kaldı. CFI kodunun 2016b olduğunu ve bunun Avrupa ürünü olduğunu söylemişti. Alırken satıcının yorumlarına dikkat ederseniz bence sorun yaşamazsınız. Garanti konusunda da arkasında duracak bir mağaza olmasına dikkat edebilirsiniz. Konsol mağazalarından gidip deneyip elden de alabilirsiniz sahibinden üzerinden mağazaları kontrol edebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
Birinden satın aldım hocam,17.250 TL'ye. Sıfır kapalı kutu. Allah böylesini nasip etti :)
N11 üzerinde Slim kasa şuan 19300 TL, bütçeyi 1300 TL daha arttırıp alabilirsiniz. Ben de N11 üzerinden aldım herhangi bir sorun olmadı, açılmamış bir şekilde ulaştı.
Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim hocam

Geri
Yukarı