PS5 oyun önerisi

srby.0855

Centipat
Merhaba yakın zamanda PS5 alacağım oyunlar için 1600 TL bütçem var PS5 oynarken cidden PS5 oynadığımı hissetirecek bir oyun istiyorum. Neler önerirsiniz?
(1. oyun olarak GoW: Ragnarök ve Hogwarts Legacy arasında kaldım.)

Net olarak şunu derim ki GoW ragnarok alın başyapıt ayrıca hocam PS Plus Deluxe alarak istediğiniz oyunlara ulaşabilirsiniz 500e yakın oyun var o kütüphaneyi inceleyin ekstra istediğiniz yeni bir oyun var ise yazayım yine.

Arkadaşın dediği gibi Ps Plus Deluxe alınabilir onun dışında The Last of Us 2 ve God of War Ragnarok kalıyor exclusive olarak. Horizon Forbidden West oyununu önermem.

GoW 1-2
Last of Us 1-2
Spider-Man
Bloodborne oyna seversen demon souls ve Elden Ring oyna
RDR2
Witcher 3
Cyberpunk 2077 Haziran'da DLC gelecek.

Yıllık Ps plus deluxe ve GoW ragnarok'u kesin alın yanına da TLOU part 2 alın. İndirim beklerseniz TLOU 2 100 TL'ye düşüyor.

Arkadaşın dediği gibi PS Plus Deluxe alınabilir onun dışında The Last of Us 2 ve God of War: Ragnarök kalıyor exclusive olarak. Horizon forbidden West oyununu önermem.

Hocam bende onu diyecektim fakat o oyun bence çok sürmeden PS Deluxe eklenir ayrıca TLOU2 belki bu ay PS Plus da verilebilir beklesin bence şubat oyunlarını öyle karar versin.

CoD'un oyunu PS koluyla uyumlu çalışıyordu. Her mermide kol titriyordu, zaten o olayla o kol ünlendi. Hangi oyun olduğunu unuttum.

Moderatör sabah kahvesini içmemiş. :D

Black Ops Cold War PS5 versiyonu ona bakılabilir indirim zamanı 200 TL oluyor ama MP oynayacak ise alınır hikaye için o para verilmez 4 saat de bitiyor.

Merhaba yakın zamanda PS5 alacağım oyunlar için 1600 TL bütçem var PS5 oynarken cidden PS5 oynadığımı hissetirecek bir oyun istiyorum. Neler önerirsiniz?
(1. oyun olarak GoW: Ragnarök ve Hogwarts Legacy arasında kaldım.)
hocam son olarak konsolu aldığınız da arkadaş ekleyebilirsiniz isterseniz

Yeni konular

Geri
Yukarı