PS5 oyunlarda Türkçe dil paketi var mı?

adanalı001

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda PS5 almayı düşünüyorum ama oynayacağım bazı belki de birçok oyunların galiba Türkçe dil desteği yokmuş benim de kafama takılıyor bu durum. Oynadığım oyunları anlayarak oynamak isterim hikayesini alt yazıdan takip ederek falan. Bu oyunlara harici Türkçe dil paketi atabilir miyiz, nasıl olur sizin nasıl tavsiyeleriniz olur acaba. Normalde PS5 almak istiyorum ama bu dil konusu nasıl olur bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dil paketi atabileceğiniz oyunlar crackli oyunlardır bunları oynamak için de cihazınızın kırık olması gerekmekte. Bu da PS5 için şu an imkansız bir durum. Ayrıca PlayStation'da çoğu oyunda Türkçe alt yazı seçeneği var. Bu işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Hocam dil paketi atabileceğiniz oyunlar crackli oyunlardır bunları oynamak için de cihazınızın kırık olması gerekmekte. Bu da PS5 için şu an imkansız bir durum. Ayrıca PlayStation'da çoğu oyunda Türkçe alt yazı seçeneği var. Bu işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Anladım hocam teşekkürler. Ben CD'li sürüm siparişini verdim gerek kurulumda gerekse başka sebeplerden foruma ihtiyaç duyabilirim. Ayrıca forumda ilk kez PS5 alan birine tavsiyeler gibi bir konu var mı acaba?

Anladım hocam teşekkürler. Ben CD'li sürüm siparişini verdim gerek kurulumda gerekse başka sebeplerden foruma ihtiyaç duyabilirim. Ayrıca forumda ilk kez PS5 alan birine tavsiyeler gibi bir konu var mı acaba?
Olması gerekiyor hocam, ben bir kaç tane böyle konu gördüğümü ve cevap verdiğimi falan da hatırlıyorum. Aratırsanız bulabilirsiniz çabucak.

Olması gerekiyor hocam, ben birkaç tane böyle konu gördüğümü ve cevap verdiğimi falan da hatırlıyorum. Aratırsanız bulabilirsiniz çabucak.

Sorusu varsa yardımcı olurum.

İlk olarak PSN yıllık aboneliğini almalı.

Hayır dil paketi resmî olarak yok. Cihaza CFW uygulayıp yama kurabilirsiniz ama şu an için oldukça riskli ve ben pek görmedim PS5 oyunları için Türkçe yama.

Geri
Yukarı