PS5 oyunlarından beklentileriniz

SONY şu an en mantıklı şeyi yapıyor. Exclusive oyun PS'de satacağını sattıktan sonra PC'ye çıkarıp paraya para demiyorlar. Uncharted serisini bir PC sahibi olarak bekliyorum mesela.

Bence Horizon'ın PC'ye gelmesinin sebebi PC oyuncularına PS aldırmak içindi. Yani şöyle düşün.

Sony: Bakın PC oyuncuları bizde böyle bir oyun var oynamak ister misiniz? Ama sevdiyseniz ikinci oyununu sadece PS'te oynayabilirsiniz.

Bunun gibi bir şey için yaptığını düşünüyorum, he belki ikinci oyunuda PC'ye çıkarabilir bu sadece bir tahmin.
Ben öyle düşünmüyorum. PC oyuncusu olup Horizon yüzünden kaç kişi almıştır PS bilemiyorum ama asıl sebep bana göre Streaming servislerinin yaygınlaşması. Şu an dediğim şeyler çok mantıklı gelmeyebilir ama 2-3 seneye bu olay yaygınlaşabilir. Sony hala bu taraflarda çok geride. Xbox'a pek yaklaşmaya da niyetleri yok gibi ama birkaç sene sonra bundan zarar edebilirler.

1.parti oyunların birikmesi uzun sürer. Konsolun asıl gücünden kastın %100 kullanılması ise neslin sonunda anca. Güzel grafik ise ratchet and clank Rift apart 11 Haziran da geliyor. İlk adam akıllı yeni nesil bu oyun olacak. Zaten bu kadar erken gelmesinin sebebi belli. Kısa süren bir oyun olacak. Ama yapımcısı şimdiye kadar en iyi grafikli oyun demiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bildiğiniz animasyon filmi. Bundan iyisi nasıl olur bilmiyorum.

Tek beklentim GOW Ragnarok'un 2021 yılında çıkması ama çok zor. Belki Summer Game Fest'te şaşırtır bizi Sony. Bekliyoruz. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı