PS5 Pro beklenmeli mi?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda PS4 Slim sattım. Şu an PS5 Slim almayı planlıyorum. Ama yaza kadar ertelemek istiyorum. Acaba Pro çıkar mı düşüncesiyle. PS5'i daha fazla GTA 6 için almak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım. Beklemeli miyim?

Yakın zamanda PS4 Slim sattım. Şu an PS5 Slim almayı planlıyorum. Ama yaza kadar ertelemek istiyorum. Acaba Pro çıkar mı düşüncesiyle. PS5'i daha fazla GTA 6 için almak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım. Beklemeli miyim?

Acelen yoksa PS5 Pro beklemek bayağı mantıklı duruyor, bazıları PS5'in GTA6'yı 60 FPS çalıştıramayacağını düşünüyor.

1- Oyun oynayacak bilgisayarın varsa paranı altına yatırıp bekle, sürekli altın ekle. PS5 Pro çıkınca alırsın.
2- Fat kasa ve en az CFI 1216 model ikinci elden garantili alabilirsin. GTA 6 çıkınca elindekini satıp Pro alırsın.

PS5'e geçerseniz ve 4K TV'niz yoksa PS4'te olan oyunlarınızın sadece PS5 portu olanlarında 60 FPS çalışıp diğerlerinde 30 FPS çalışacak. Sırf bunun için bile PS5 alınmaz bence. PS5 Pro'yu bekleyin. Dolar artar artmaz yalanlarına kanmayın.

Geri
Yukarı