PS5 Pro beklenmeli mi?

Aynen hocam son çıkan sürüm bu. Hayırlı olsun. Satıcı ne yaptı ki?

Teşekkürler.
Yok bugün satamam işim çıktı akşama olur mu? Kırmızı açılmış olabilir pembe vereyim falan bir de fiyatta 2.200₺ kıllandım güvendiğim yerden aldım 300₺ fazla ancak eleman son sürüm sıkıntısı daha az riskli dedi olsa bile tamirini ben yapıyorum dedi drift tamiri 400₺ umarım yaşamam.

Normalde kol almayacaktım tek kişiyim genelde olurda arkadaş gelir veya zam yer diye aldım

Teşekkürler.
Yok bugün satamam işim çıktı akşama olur mu? Kırmızı açılmış olabilir pembe vereyim falan bir de fiyatta 2.200₺ kıllandım güvendiğim yerden aldım 300₺ fazla ancak eleman son sürüm sıkıntısı daha az riskli dedi olsa bile tamirini ben yapıyorum dedi drift tamiri 400₺ umarım yaşamam.

Normalde kol almayacaktım tek kişiyim genelde olurda arkadaş gelir veya zam yer diye aldım.

İyi yapmışsınız 300 fazla vererek. Kolla oynadıktan sonra kutusuna koyun ki toz almasın. Stick drift sorunu sonunda A olmayan sürümde bayağı oluyordu. Bu sürümde pek yok.

İyi yapmışsınız 300 fazla vererek. Kolla oynadıktan sonra kutusuna koyun ki toz almasın. Stick drift sorunu sonunda A olmayan sürümde bayağı oluyordu. Bu sürümde pek yok.
Tamamdır ps5 yanında çıkan kolunada test yaptım analogları oynatınca sayılar milimetrik ( 0,2646 ile 0,2850 arasında) oynuyor ancak menüde veya oyunda kendi kendine hareket etmiyor. Kabul edilebilir durumdur umarım

Yeni konular

Geri
Yukarı