PS5 Pro ile PS5 arasında abartı fark olur mu?

wanteoiss

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben FIFA oyuncusuyum. Ama hikayeli oyunları da oynarım. Monitörüm 2K destekliyor. 6 7 yıl garanti idare eder mi PS5 yoksa Pro beklemeli miyim?

Bir FIFA oyuncusunu gerekirse 10 yıl bile idare eder. Hikayeli oyunlarda da sorun yaşamazsın, PS5 alıp geç bence. Bekle bekle nereye kadar bekleyeceksin? Şu an muhtemelen PS4 üzerinden oynuyorsundur ama PS5 alınır. Pro ile arasında fark elbet olur ama beklemene değer mi bilmem, Nasıl bir şey gelecek, ne zaman gelecek bilmiyoruz.

Bir FIFA oyuncusunu gerekirse 10 yıl bile idare eder. Hikayeli oyunlarda da sorun yaşamazsın, PS5 alıp geç bence. Bekle bekle nereye kadar bekleyeceksin? Şu an muhtemelen PS4 üzerinden oynuyorsundur ama PS5 alınır. Pro ile arasında fark elbet olur ama beklemene değer mi bilmem, Nasıl bir şey gelecek, ne zaman gelecek bilmiyoruz.
Elimde PS4 Slim ve Pro sürümleri var eğer fark bu kadar olursa PS5 Slim'i yarın alırım ama aklım çok karışıyor.

Elimde PS4 Slim ve Pro sürümleri var eğer fark bu kadar olursa PS5 Slim'i yarın alırım ama aklım çok karışıyor.

Acelen yoksa veya hevesin çok değilse bence PS5 Pro beklemek daha mantıklı. Hikayeli oyunları illa oynarım diyorsan uzun ömür için PS5 Pro zaten daha iyi olacaktır her türlü, ancak para da eriyebilir Pro sürümü çıkana kadar.

Arkadaşlar ben FIFA oyuncusuyum. Ama hikayeli oyunları da oynarım. Monitörüm 2K destekliyor. 6 7 yıl garanti idare eder mi PS5 yoksa Pro beklemeli miyim?

Hocam Pro'nun geleceği bile meçhul. Siz PS5 alın. Diyelim Pro geldi ekmek gibi satıyor ülkemizde PS. Satar Pro'ya geçersiniz.

PS5 Pro, %20 daha güçlü olacak diye bir şeyler duymuştum ama ne kadar doğru bilemiyorum. FSR 3.0 özelliği gelecek sanırım PS5 Pro'ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı