PS5 Pro ne zaman çıkar?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
PS5 Pro ne zaman çıkacak acaba? PS5 normal olanı çok donanımı değiştirdiler. Yeni çıkacak olan, PS5 Pro aynısı olacak mı? Sürekli cfı model değişimi olur mu? Bir aralar normal PS5'te çip sorunu diyorlardı, onu düzeltiler. Stok sorunu hala devam ediyor şimdi de. PlayStation, Türkiye kapanıyormuş. Çok sinirlerim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapatır tabi, sen adamın mal fiyatı kadar vergi koyuyorsun, adam konsol satamıyor. Ekonomin berbat, oyunları istediğin fiyattan satamıyorsun.

Bunları yaşayan arkadaşların bir kaç aya cevap vereceklerini düşünüyorum artık, vermezlerse zaten müstahak.

Pro çıkar ama bu yıl olmaz. Sonra da PS6 çıkar zaten.

PS5 Pro ne zaman çıkacak acaba? PS5 normal olanı çok donanımı değiştirdiler. Yeni çıkacak olan, PS5 Pro aynısı olacak mı? Sürekli cfı model değişimi olur mu? Bir aralar normal PS5'te çip sorunu diyorlardı, onu düzeltiler. Stok sorunu hala devam ediyor şimdi de. PlayStation, Türkiye kapanıyormuş. Çok sinirlerim bozuldu.

PlayStation Türkiye'nin kapanma sebebi firmalar küçülme ihtiyacından kaynaklı. Sadece Türkiye'den değil birçok ülkeden çekildiler diye biliyorum. Anladığım kadarıyla artık bu tür yerel operasyonları tek bir merkezden yürütmeye çalışacaklar veya yerelleştirme firmalarıyla anlaşacaklar.

PlayStation Türkiye'nin kapanma sebebi firmalar küçülme ihtiyacından kaynaklı. Sadece Türkiye'den değil birçok ülkeden çekildiler diye biliyorum. Anladığım kadarıyla artık bu tür yerel operasyonları tek bir merkezden yürütmeye çalışacaklar veya yerelleştirme firmalarıyla anlaşacaklar.

Yani yine kullanıcıya geçirecekler diye yorumladım. Genelde distribütörler kendilerini bir şey sandığı için fahiş fiyat uygular.

PS arayüzünde TR dili devam edecek mi?

Devam edecektir ama dublaj alt yazı gibi içeriklerde aksama ya da gelmeme durumu olabilir. Bu tamamen Sony'nin bu pazara ne kadar önem verdiğine bağlı.

Zaten ben Online oyunları seviyorum en çok sevidiğim oyunlar Mortal Kombat serisi ve GTA serisi bunlar seviyorum şu an PC de Mortal Kombat 11 başlamaya karar verdim.

Geri
Yukarı