PS5 Slim duyuruldu!

Bu arada eklemeyi unutmuşum.
1TB olacak. [825 önceki model.]
Eski PS5 satışları durdurulacak ve yerini bunlar alacak.
PS5 Digital modeline zam geldi.
YENİ GELİŞMELER

1696955517848.png

Resimde gördüğünüz stand ayrı satılacak.
1696955534884.png

Black, yellow, orange. Dewam.
PlayStation 5 Pro Premium Deluxe Extra Black Edition.

Onu üreteceklerine Bloodborne 2 gelsin.

Abartılacak pahalılıkta bir şey değil aslında. Dünya liderimiz bize gözlerimiz yorulmasın diye pahalı yapmış. Bizi düşünüyor hep yoksa o istese hemen herkese bedava dağıtır konsolu.
Gördüğüm en mantıklı söz.

PS5 remastered olmuş.
Bazı remasterler kötü oluyor.

Arkadaşlar bugün az önce Sony Instagram hesabında paylaştı yeni PS 5 duyuruldu ne Pro ne Slim CFI 1300 kafasında gibi. Söylenene göre yeni PS 5, %30 daha az ses çıkarıyor, 1 TB SSD ve Ultra HD Blu-ray disc varmış (disc zaten 8K değil miydi onu anlamadım) eski modellere kıyasla %18 daha hafifmiş o kadar bir de tasarım olarak ortadan ikiye bölmüşler DualSense'de keskinleştirip yollamışlar benim fikrimce rezalet gözüküyor açıkçası bulktan cuta geçmiş gibi ama genetikleri bozuk ne diyeyim bir tek 1 TB SSD olayı iyiymiş ama 250 GB sistem desen 800 GB alan kalıyor öncekinden yaklaşık 200 GB daha fazla ki zaten herkes HDD ya da SSD yakıyordu geçiniyordu, diskli ve dijital olarak 2 model olacakmış o kadar. CFI 12 serisinden tek farkı 250 GB daha fazla depolama alanı bir de stant makyajlanmış gibi ama ayrı olarak satılacak deniyor ve öndeki 1 USB-a, 1 Type-C yerini 2 Type-C'ye bırakıyor onun dışında başka bir yenilik yok performans aynı çok ilgi çekmedi hadi güzel yine yenilenmişte Allah aşkına o tasarımı ben evime sokmam.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1973126
Konuda da bundan bahsettik. Slim model aslına bakarsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı