PS5 Slim hangi CFI modeli alınmalı?

Cordyceps_65

Centipat
Daha fazla  
İnternetten PS5 Slim alacağım. Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? CFI kodunu satıcıya sorduğumda 2000a cevabını verdi. Kafam çok karışık bayrağıdır CFI kodu araştırıyorum belli bir şey bulamadım. CFI 2000 gördüm, CFI 2016, CFI 2018 vs gördüm hangisi iyidir nedir ne değildir biri bana yardımcı olabilir mi?
Hepsi aynı cihaz ülke-bölgelere göre kodlar değişiyor. 2000 serisi japonya(sanırım ülkede en fazla bu kod var bu modelde). 2016 serisi avrupa.

Hepsi aynı cihaz ülke-bölgelere göre kodlar değişiyor. 2000 serisi japonya(sanırım ülkede en fazla bu kod var bu modelde). 2016 serisi avrupa.
Araştırdığıma göre asya olması daha iyiymiş.

Yeni konsollarda herhangi bir sorun yok ürün koduna dikkat edecek kadar.
Emin misiniz çünkü cfi 10 serisinde soğutucu sıvı akma ve dualsense kronik problemleri çok fazla varmış.

Bu daha rahatlatıcı oldu sağ olun :)

Hm anladım.
Fat kasaya göre biraz daha sıcak ve çok az fark olacak şekilde sesli çalışır. Bu durumun performansa bi etkisi yok. Aynı performansı alırsınız. Akıtma konusunda da bazı cihazlarda macun akıtmış. Her cihazda yok ama bunun önüne geçmek için de yatay kullanmak daha sağlıklı geliyor bana.

Merhabalar bendede ps5 slim cfi 2000 sürüm var lakin a01 ve b01 olarak ikiye ayrılıyo ürünün altında sadece cfi 2000 yazıyo b01 veya a01 olduğunu nasıl nereden anlarım

Yeni konular

Geri
Yukarı