PS5 Slim mi 20.000 TL sistem mı?

Talla

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi gunler, elimde Series S ve PS4 Slim konsollari var ve 1 2 aya ikisini de satacağım. PS5 Slim parasina nasıl bir PC toplayabilirim? Ve toplamak mantıklı mı yoksa PS5 Slim daha mı iyi olur? Kararsiz kaldim, hangisi daha üzun omurlu olur? Bir de GTA6 gerçeği var, tabii ki de PS5 daha mantikli olur diye dusnuyorum GTA6 icin.

Arkadaşlar iyi gunler, elimde Series S ve PS4 Slim konsollari var ve 1 2 aya ikisini de satacağım. PS5 Slim parasina nasıl bir PC toplayabilirim? Ve toplamak mantıklı mı yoksa PS5 Slim daha mı iyi olur? Kararsiz kaldim, hangisi daha üzun omurlu olur? Bir de GTA6 gerçeği var, tabii ki de PS5 daha mantikli olur diye dusnuyorum GTA6 icin.
PC'in yoksa kesinlikle PC. Bir masaüstü PS5'in yaptıklarını yapar üstüne kat kat daha iyi işlerde yaparsın.

20.000 TL'lik sistem'den çok bir beklenti olmamalı Türkiye şartlarında bu tamamen zevke bağlı bir durum hangi tür oyunlar oynayacağına bağlı birazda FPS ağırlıklı dersen PC öneririm ama TPS veya RPG oyun ağırlıklı oyun oyniyacaksan PS5'te olabilir , tabi PS de exclusive oyun gibi bir durumda var PS'ye gelen exclusive oyunlar PC'ye en az 2-3 sene gecikmeli geliyor.

PC daha mantıklı PS de oyunları satın almaktan başka seçeneğiniz yok hem ileride PC yükseltmek istersen parçasını satıp yükseltebilirsin de

Son düzenleme:
20.000 TL'lik sistem'den çok bir beklenti olmamalı Türkiye şartlarında bu tamamen zevke bağlı bir durum hangi tür oyunlar oynayacağına bağlı birazda FPS ağırlıklı dersen PC öneririm ama TPS veya RPG oyun ağırlıklı oyun oyniyacaksan PS5'te olabilir , tabi PS de exclusive oyun gibi bir durumda var PS'ye gelen exclusive oyunlar PC'ye en az 2-3 sene gecikmeli geliyor.
20K'ya 2.el 4060 sistem dizersin. Gayette beklenti olur. 4060'lı sistem seni 5-6 yıl götürür her türlü oyunu da açar. Bir PS5 oyunu olmuş 2k.

Hem PC hem PS sahibi olarak söyleyebilirim ki PS almakla bitmiyor donanımsal tarafını söylemiyorum FPS değil mesele oyun alabilecek misin? Değilsen hiç bulaşma PC al hiç olmadı korsan oynarsın ama yine oynarsın diğer türlü oynama şansın yok.

PS5'in GTA 6 erken oynatma, Sony oyunlarını erken oynatma avantajları var. Bunun yanında amacı sadece oyun olan kişiler PS'de daha rahat ediyor. Geçmişte PC de kullandım fakat PS kadar rahat değil maalesef. Yine de bu kişiden kişiye göre değişir belki siz PC'de de aynı oranda rahat edebilirsiniz. PC'nin avantajları ise birden çok oyun platformuna erişim, oyunlarda kare hızı veya çözünürlük kilidi olmaması, yama veya mod kurulabilmesi. Burdan varılacak sonuç; çok kurcalamayacağım rahat rahat birkaç saat hikâyeli oyunlarımı TV'den rahatça oynayayım derseniz PS5, irdelemeyi severim özgür olayım herhangi bir kısıtlamam olmasın gerekirse Sony oyunları ve GTA 6'yı geç oynarım derseniz PC alabilirsiniz.

Ben her türlü PC'yi seçerim. Yüksek FPS ile oynamak varken PlayStation bana mantıksız geliyor. PlayStation bana daha çok oyunlarla çok alakası olmayan, arada bir oyun oynamak için kullanılan bir cihaz olarak geliyor.

Hocam FPS olayina fazla takilan biri degilim hikayeli oyunlarda 60 FPS altina dusmese okey olan birisiyim hocam bu fiyat bandina önerebileceğin hazir sistem var midir?

PC'in yoksa kesinlikle PC. Bir masaüstü PS5'in yaptıklarını yapar üstüne kat kat daha iyi işlerde yaparsın.

Hocam 1 tane Casper F600'um var Netflix YouTube disinda fazla bir şey yapilmiyor 20klik bir PC'de nasıl bir performans alabilirim hangi ekran karti alinir fazla bilgim yok donanim piyasa hakkinda senin bilgin varsa yazar misin ya da bu fiyat bandina varsa hazir sistem atar misin?

20.000 TL'lik Sistem'den çok bir beklenti olmamalı Türkiye şartlarında bu tamamen zevke bağlı bir durum hangi tür oyunlar oynayacağına bağlı biraz da FPS ağırlıklı dersen PC öneririm ama TPS veya RPG oyun ağırlıklı oyun oynayacaksan PS5'te olabilir, tabii PS de exclusive oyun gibi bir durumda var PS'ye gelen exclusive oyunlar PC'ye en az 2-3 sene gecikmeli geliyor.

Hocam zaten 1 2 yil baba exclusive cikmacak dendi 1 2 yila sistemi Update ederim zatende şu an Xbox'da eafc 24 CoD MW3 arasi donup duruyorum PC'de yanina CS2 Valorant eklenecek hocam exclusive olayının en baba 1 sene olacağını dusunuyorum 1 sene arayla PC'ye gelir fazla bekleyemeyiz die dusunuyorum hocam varsa bu fiyat bandina hazir sistem atar misin?

PC daha mantıklı PS de oyunları satın almaktan başka seçeneğiniz yok hem ileride PC yükseltmek istersen parçasını satıp yükseltebilirsin de.

Hocam PS5 yaparsam 3 senelik psplus uyeligim varda hocam haklisiniz plusa yuklenen oyunlarda bir yere kadar ama Steam gercegide var neyse hocam bu fiyat bandina hazir sistem varsa atabilir misiniz?

20K'ya 2.el 4060 sistem dizersin. Gayet de beklenti olur. 4060'lı sistem seni 5-6 yıl götürür her türlü oyunu da açar. Bir PS5 oyunu olmuş 2K.

Hocam PC donanimlari hakkinda fazla bilgim yok kasayi versen 0'dan kurarimda hangisi daha iyi hangisi daha mantikli bilmiyorum zaten 1 2 yila ufak ufak yukseltmeye baslarim PC alirsam hocam bu fiyat bandina sizce iyi olan sistemleri musaitseniz atar misiniz?

Hem PC hem PS sahibi olarak söyleyebilirim ki PS almakla bitmiyor donanımsal tarafını söylemiyorum FPS değil mesele oyun alabilecek misin? Değilsen hiç bulaşma PC al hiç olmadı korsan oynarsın ama yine oynarsın diğer türlü oynama şansın yok.

Oyle hocam oyle 3 yillik PS Plus uyelegim varda ona gelen oyunlarda bir yere kadar 20kya aldigim PC'de ne kadar oynayabilirim ondan da pek emindegilim cokmu performans anlaminda dusuk olur fazla bilmedigimden piyasayi o yüzden kafamda soru isareti oluyor her oyunu 4K Ultra oynayayım diye takintim yok hikâyeli oyunlarda 60FPS altina dusmesin yeter kafasindayim Online oyunlarda fazlada kotu olmaz herhalde FPS anlamında hocam musaitseniz bu fiyat bandina hazır sistem atar misiniz?

PS5'in GTA 6 erken oynatma, Sony oyunlarını erken oynatma avantajları var. Bunun yanında amacı sadece oyun olan kişiler PS'de daha rahat ediyor. Geçmişte PC de kullandım fakat PS kadar rahat değil maalesef. Yine de bu kişiden kişiye göre değişir belki siz PC'de de aynı oranda rahat edebilirsiniz. PC'nin avantajları ise birden çok oyun platformuna erişim, oyunlarda kare hızı veya çözünürlük kilidi olmaması, yama veya mod kurulabilmesi. Buradan varılacak sonuç; çok kurcalamayacağım rahat rahat birkaç saat hikâyeli oyunlarımı TV'den rahatça oynayayım derseniz PS5, irdelemeyi severim özgür olayım herhangi bir kısıtlamam olmasın gerekirse Sony oyunları ve GTA 6'yı geç oynarım derseniz PC alabilirsiniz.

Hocam 4K TV vardi PS5'e daha yakindim bozuldu 5K fiyat cektiler 1080p icinde PS5 alasim pek gelmiyor PC tarafinda Türkçe yama olayi var bu olay fazla cazib geliyor bir de 3 yıldır PC'den konsola geçtim CS gunlerini ozluyorum hocam Sony ve GTA6 olayindq ise zaten 1 2 yil baba exclusive cikmacak dendi ciksabile 1 yılı gecmeden PC'ye gelicegini dusnuyorum bekleriz sıkıntı yok hocam 20kya alacağım PC nasıl performans verir hocam oyle fazla beklentim yok hikayeli oyunlardq 60 FPS ustu olsa Online CS2'dir valodur 150 200 arasi takilsa sıkıntı yok benim acimdan 20k fiyat bandina boylebir PC toplayabilir miyim? Varsa musaitseniz hazir sistem atar misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı