PS5 Slim ve Pro beklenmeli mi?

Emper

Decapat
Daha fazla  
Yıllardır çıktı çıkacak çıktı çıkacak diye söylentiler dolaşırken Sony'nin bu indirimi bir şeyin habercisi olabilir mi? PS5 almayı düşünüyordum fakat bazı yerlerden neredeyse aynı fiyata PS5 Pro çıkacağını duydum gerçekten çıkar mı yakın zamanda? Yoksa indirim varken hazır alınır mı? İngiltere'den alacağım için kurun yükselmesinden de korkuyorum.

Yıllardır çıktı çıkacak çıktı çıkacak diye söylentiler dolaşırken Sony'nin bu indirimi bir şeyin habercisi olabilir mi? PS5 almayı düşünüyordum fakat bazı yerlerden neredeyse aynı fiyata PS5 Pro çıkacağını duydum gerçekten çıkar mı yakın zamanda? Yoksa indirim varken hazır alınır mı? İngiltere'den alacağım için kurun yükselmesinden de korkuyorum.

Hocam ben bir yerde görmüştüm söylenti ama mantıklı Pro versiyonu 2026 da falan çıkacak diyorlardı bence PS5 alın geçin.

Ps5 alın hocam.

Pro en yakın sızıntısı kasım 2024 1 yıldan fazla var. Slim gelecek deniyor belki onu bekleyebilirsiniz fakat sadece kozmetik olarak biraz daha küçülecek. PS5 almanız mantıklı olacaktır. Pro çıktığında satıp geçersiniz pro versiyona.

PS5 Slim ile 240 FPS desteği geleceğini söylüyorlar. Söylüyorlar ama aynı 120 FPS gibi bunu da destekleyen belli başlı oyunlar olacak dolayısıyla Slim ile çok aman aman özelliğin geleceğini söyleyemeyiz. Soğutma ve SSD zaten başarılı Fat modelde PS5 alıp geçmenizi tavsiye ederim. Pro'yu hiç beklemeyin 2026 öncesi çıkması imkansız. Şu an PS5'in sınırlarını zorlayabilen bir oyun bile çıkmadı piyasaya.

PS5 Slim ile 240 FPS desteği geleceğini söylüyorlar. Söylüyorlar ama aynı 120 FPS gibi bunu da destekleyen belli başlı oyunlar olacak dolayısıyla Slim ile çok aman aman özelliğin geleceğini söyleyemeyiz. Soğutma ve SSD zaten başarılı fat modelde PS5 alıp geçmenizi tavsiye ederim. Pro'yu hiç beklemeyin 2026 öncesi çıkması imkansız. Şu an PS5'in sınırlarını zorlayabilen bir oyun bile çıkmadı piyasaya.

Hocam Slim ve fat kasa arası performans farkı oluyor mu? PS4'te yoktu sanırsam.

Geri
Yukarı