PS5 Spiderman 2 196 TL!

Kodu aktif ettiyseniz hiçbir problem olmaz hocam bende almayı düşünüyorum da kod nereye geliyor.
1711472049201.png
1711472074006.png

Hocam eneba profilinizden bu şekilde show keys dediğinizde alttaki gibi bir fotoğraf veriyor, o fotoğraftaki kodu psn storede key girme yerine yazdığınızda aktif etmek istiyor musunuz diye soruyoru evet derseniz kütüphanenize düşüyor oyun. Ha bu arada kod kullanıldı tarafımca deneyecek arkadaş varsa yormiyim onları.

PS5 sistemim üzerinde yeni hesap açtım. Bölgeyi japonya, posta kodunu ise 1000000 yaptım. Konsol ara yüzü hala Türkçe yalnızca PS Store Japonca haberiniz olsun yani güzel bir şey bu. Oyunu siteden satın aldım. Kod hemen teslim edildi. PS Store'da ürünü aktifleştirdim, indirmeye koydum.
Maalesef oyunun ingilizce çalışması için konsol dilini İngilizce yapmanız gerekiyor, Türkçe olduğu takdirde oyun japonca çalışıyor.

Son cümlemde cevabı vermişim zaten.

Bu konuyla son olarak kendi yorumumu bırakayım, bu siteyi tavsiye etmem. İşe yaramıyor.
Sizde işe yaramamış, ben sorunsuz bir şekilde 34 saat oynayıp bitirdim platin kupayı da aldım.

Maalesef oyunun ingilizce çalışması için konsol dilini İngilizce yapmanız gerekiyor, Türkçe olduğu takdirde oyun japonca çalışıyor.

Sizde işe yaramamış, ben sorunsuz bir şekilde 34 saat oynayıp bitirdim platin kupayı da aldım.
Evet ilk açtığımda oyun Japoncaydı, konsol dilini İngilizce yaptım şuan sorunsuz oynuyorum.
Son cümlemde cevabı vermişim zaten.

Bu konuyla son olarak kendi yorumumu bırakayım, bu siteyi tavsiye etmem. İşe yaramıyor.
Site içinde birden fazla satıcı var, ben yine bu başlıkta başka bir arkadaşın da aldığı satıcıdan aldım. Belki diğer satıcılarda problem yaşanıyor olabilir. Ben 20-30 TL daha fazla verip şu satıcıdan aldım. Fiyatlar sürekli değişiyor (yüksek ihtimal stok durumlarına göre) şuan mesela en uygunu benim aldığım satıcı.

Rabbit Games yazan satıcıdan aldım ve dediğim adımları yapınca kod çalıştı. Oyun da gayet güzel :D.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-27 001046.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-27 001046.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 20
Evet ilk açtığımda oyun Japoncaydı, konsol dilini İngilizce yaptım şuan sorunsuz oynuyorum.

Site içinde birden fazla satıcı var, ben yine bu başlıkta başka bir arkadaşın da aldığı satıcıdan aldım. Belki diğer satıcılarda problem yaşanıyor olabilir. Ben 20-30 TL daha fazla verip şu satıcıdan aldım. Fiyatlar sürekli değişiyor (yüksek ihtimal stok durumlarına göre) şuan mesela en uygunu benim aldığım satıcı.

Rabbit Games yazan satıcıdan aldım ve dediğim adımları yapınca kod çalıştı. Oyun da gayet güzel :D.
Ben de Rabbit Games'den almıştım genel olarak ordan alanlar memnun gözüküyor.

Geri
Yukarı