Çözüldü PS5 The Witcher 3 genişletme paketi indirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Max Rockatansky

Hectopat
Daha fazla  
PS5 için PS Store'dan Witcher 3 ve Witcher 3 genişletme paketi aldım. Paketin içinde Blood and Wine ve Hearts of Stone olduğu yazıyor ama genişletme paketini indiremiyorum, DLC'ler de oyun içinde görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Ana oyun ve 2 DLC'yi kapsayan paket zaten Complete Edition. Hangi sürümü satın aldınız anlayamayamadım. Ben bu sürümde en başta kurulum yaparken indirmiştim sorun olmamıştı.

Anlatamadım sanırım. Ana oyunu tek başına satın aldım, bunun yanında oyunun iki DLC'sini kapsayan genişletme paketi mevcut. Bu paketin içinde ana oyun yok, yani 2 ayrı satın alım yaptım çünkü Complete Edition'dan uyguna geliyordu. Sorun çözüldü zaten önce ana oyunun PS4 sürümünü indirip daha sonra indirmeyi iptal edip PS5 sürümünü indirmeye başlayınca 2 DLC paketi de satın alınmış görünüyor ve indirebiliyorsunuz. Yabancı forumlarda sorunu yaşayan kişiler var ve bu şekilde çözmüşler. İleride sorun yaşayacak kişiler için çözüm olarak işaretlenebilir, konu kilit.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30:30 da Blood and Wine ve Hearts of Stone indiriyor oradan deneyebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30:30 da Blood and Wine ve Hearts of Stone indiriyor oradan deneyebilir misiniz?
Baktım ama bende paralı görünüyor, genişletme paketi diye ne satıyorlar çözemedim.

Hocam Complete Editon'ı satın aldınız değil mi?

Hayır, Witcher 3 ana oyunu ve 2 DLC'yi kapsayan genişletme paketini. Yabancı forumlarda benzer sorunu yaşayanlar var, oyunu alınca PS5 ve PS4 sürümleri ayrı ayrı, sanırım önce PS4 sürümünü indirip iptal edip daha sonra PS5 sürümünü indirince sorun çözülüyor. Şu an PS5 sürümü 40 GB, PS5 sürümü 69 GB görünüyor zaten oyunun, muhtemelen çözümü bu olacak. Oyun inip çözüme ulaşırsa çözüldü olarak işaretleteceğim.

Ana oyun ve 2 DLC'yi kapsayan paket zaten Complete Edition. Hangi sürümü satın aldınız anlayamayamadım. Ben bu sürümde en başta kurulum yaparken indirmiştim sorun olmamıştı.

Anlatamadım sanırım. Ana oyunu tek başına satın aldım, bunun yanında oyunun iki DLC'sini kapsayan genişletme paketi mevcut. Bu paketin içinde ana oyun yok, yani 2 ayrı satın alım yaptım çünkü Complete Edition'dan uyguna geliyordu. Sorun çözüldü zaten önce ana oyunun PS4 sürümünü indirip daha sonra indirmeyi iptal edip PS5 sürümünü indirmeye başlayınca 2 DLC paketi de satın alınmış görünüyor ve indirebiliyorsunuz. Yabancı forumlarda sorunu yaşayan kişiler var ve bu şekilde çözmüşler. İleride sorun yaşayacak kişiler için çözüm olarak işaretlenebilir, konu kilit.

Çözüm

Bu şekilde aldığınızda ne kadar ödediniz?

Bu şekilde aldığınızda ne kadar ödediniz?
IMG_6416.jpegBu şekilde almış galiba arkadaş.

Geri
Yukarı