Rehber PS5 üzerinde PSN kardeşliği ve PS Plus koleksiyonu

Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ama bir sorum olacak PSN Plus kardeşliği sadece 2 kişiyle mi oluyor? Oluyorsada nasıl yapılacağını anlatır mısınız? PS4.

Sorunuza karşılık evet sadece 2 kişi ile oluyor. Nasıl yapılacağına gelirsek en basit hali ile birbirinizin hesaplarını kendi cihazınızda ana hesap olarak ayarlıyorsunuz.

Dostum merhaba, öncelike sorumu yanıtlarsan memnun olurum. @ADumbledore

Bildiğin üzere çoğu oyun artık PS4 ve PS5 versiyonlarını içeren tek bir paketle satılıyor. Yani oyunu satın aldığında hem PS4 versiyonuna hem de PS5 versiyonuna sahip oluyorsun.

Ben ve 2 arkadaşım EA FC 24 ön sipariş vereceğiz. İkimizde PS4 diğer arkadaşımda ise PS5 var.

Bu oyunu satın aldığımızda 3 kişi PSN kardeşliği yapabilir miyiz? Biraz araştırdım bazı bulduğum yerlerde kimisi 3 kimisi 4 kişi PSN kardeşliği yapılabilir yazmışlar. Doğru mudur? PS5 üzerinden oynayacak olan arkadaşım oyuna Secondary olarak mı yoksa Primary olarak mı erişim sağlayabilir?

Sadece PS4 veya PS5 versiyonunu içeren bir oyunda sadece 2 kişi PSN kardeşliği yapabilir bunu biliyorum. Ama her iki versiyonu içeren bir oyunda bu sayı üçe veya dörde çıkabilir mi? Çıkıyorsa nasıl yapılıyor? Yardımcı olursan sevinirim, teşekkürler.

Merhabalar, rehberi okudum ancak emin olmak için sormak istedim. Normalde yabancıyım bu konulara daha önce kardeşlik yapmadım. Şimdi ben kendime fifa 24 alsam PS5'te, hesabımı arkadaşım kendi konsoluna ana hesap olarak girse, sonra kendi hesabından oyunu oynayabilir mi? Benim yine kendi hesabımla o da kendi hesabıyla oynamasından bahsediyorum. Okuduğum kadarıyla oluyor diye algıladım ama bilen biri konfirme ederse sevinirim.

Merhaba, rehberi okudum ancak emin olmak için sormak istedim. Normalde yabancıyım bu konulara daha önce kardeşlik yapmadım. Şimdi ben kendime FIFA 24 alsam PS5'te, hesabımı arkadaşım kendi konsoluna ana hesap olarak girse, sonra kendi hesabından oyunu oynayabilir mi? Benim yine kendi hesabımla o da kendi hesabıyla oynamasından bahsediyorum. Okuduğum kadarıyla oluyor diye algıladım ama bilen biri konfirme ederse sevinirim.

Evet doğru anlamışsınız. Senin hesaba girip kendi PS5'inden etkinleştir ayarını yapsın ve çıkıp kendi hesabına geçsin, bu kadar.

Ben bir arkadaşımla kardeşlik yaptım sonra bir kardeşlik daha eklemek isteyince ilk yaptigim kardeslikteki oyunlarda gitti herşeyi sıfırladım tekrardan yaptım felan ama olmadı çözüm var mı beyler

Geri
Yukarı