PSN kardeşliği ve PS Plus tek kişi yeterli mi?

0Hukumdar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşımla beraber ilk defa PlayStation sahibi oluyoruz. Bu konuda ikimiz de cahiliz. Bu sebeple sorularım olacak.
1- FC 24 Online oynamak istiyoruz ama ikimiz de ayrı ayrı PS Plus alması gerekiyor mu yoksa birimiz alıp, alan kişinin hesabını almayan kişiye ana hesap yapmamız yeterli mi?
2- eğer ikimiz de almalıysak; Essential paket alırsak Online için yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Arkadaşımla beraber ilk defa PlayStation sahibi oluyoruz. Bu konuda ikimiz de cahiliz. Bu sebeple sorularım olacak.
1- FC 24 Online oynamak istiyoruz ama ikimiz de ayrı ayrı PS Plus alması gerekiyor mu yoksa birimiz alıp, alan kişinin hesabını almayan kişiye ana hesap yapmamız yeterli mi?
2- eğer ikimiz de almalıysak; Essential paket alırsak Online için yeterli mi?

PSN kardeşliği yaptığında PS Plus'ı iki kişi de kullanabiliyor.

Ana hesap kiminse onun yapması yeterli olur dimi? Peki Essential paket yeterli olur mu online oynamak için?

Hesabı biriniz ana hesap yapacaksınız. Ana hesap olarak ayarlayan ekstra bir hesap daha ekleyip oradan oynayacak. Diğer kişi is Plus olan hesabı kullanacak. Başka hesap kullanırsa Plus onda aktif olmaz diye biliyorum. Aynı mantık oyun aldığınız hesap için de geçerli. Alacağınız pakette size kalmış. İlk defa konsol kullanacaksanız Game Pass tarzı katalog olanı almanızı öneririm.

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. Aslında şuan 3 kişiyiz ama 3. kişiyi nasıl dahil ederiz onu düşünüyoruz. Muhtemelen 4. kişi daha bulup 2+2 şeklinde kullanacağız. Bir de şunu sorayım; cihazıma ikinci kolu taktığımda kullanıcı değiştirme ekranı açılıyor. Kendi kullanıcımı seçince 2. kol aktif 1. kol devre dışı kalıyor. 2. kolu devreye sokmak için Hesap kısmından Hızlı oturum seçiyorum. Tek hesaba iki kol nasıl bağlarım?

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. Aslında şuan 3 kişiyiz ama 3. kişiyi nasıl dahil ederiz onu düşünüyoruz. Muhtemelen 4. kişi daha bulup 2+2 şeklinde kullanacağız. Bir de şunu sorayım; cihazıma ikinci kolu taktığımda kullanıcı değiştirme ekranı açılıyor. Kendi kullanıcımı seçince 2. kol aktif 1. kol devre dışı kalıyor. 2. kolu devreye sokmak için Hesap kısmından Hızlı oturum seçiyorum. Tek hesaba iki kol nasıl bağlarım?
Tek hesaba iki kol bağlayamazsınız. İkinci bir hesap açın direkt sadece fifa oynamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı