PS5 ve gamepad hangi model alınmalı?

654456

Centipat
Haftaya Almanya'dan PS5 digital Edition ve 2. kol alacağım. Gamepad beyaz istiyorum ancak gamepad için liste bulamadım. Hangi seri numarası alınmalı? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de Türkiye ile yurt dışı seri numaraları aynı mı? Garanti Türkiye'de geçerli olur mu? PS5 ve PS5 digital Edition seri numaraları arasında fark var mı?

@Mr. DarkTech.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler. 2.gamepad ayrı olarak alınacağı için seri numarası kafamı karıştırıyor biraz, seri numarasının içinde A1 yazması yeterli olacaktır değil mi? Başında mı yazıyor A1 sonunda mı?

Sonunda.

2.gamepad abime alınacak, mor istedi şık durduğu için. Açtığınız konuda yorumlarda gördüğüme göre beyaz dışındaki renkler yeni oluyor değil mi? Sonunda A1 yazmasa bile sıkıntı olmaz herhalde. Resimlerde baktığımda 1W yazıyor çünkü:

1686517716772.png

2.gamepad abime alınacak, mor istedi şık durduğu için. Açtığınız konuda yorumlarda gördüğüme göre beyaz dışındaki renkler yeni oluyor değil mi? Sonunda A1 yazmasa bile sıkıntı olmaz herhalde. Resimlerde baktığımda 1W yazıyor çünkü:

1686517716772.png

Anladım galiba, fcc ID kısmına bakacakmışım. 1A yazıyormuş zaten. Aradığım videoyu buldum sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı