PS5 vs 1660S 11400 sistem

Sadece oyun oynayacaksanız konsol daha iyi. Zaten konsollar bu yüzden vardır. PC masraflı ve yorucu iştir. Ama PC'de oyun dışında çok fazla şey yapabilirsiniz. Sadece oyun oynamak istiyorsanız konsol alın. Ama ülkemizde konsol oyunları PC'ye göre 2 kat daha pahalı. Xbox alırsanız Game Pass var. PS5 alırsanız da PS özel oyunlarını oynayabilirsiniz. Tercih sizin.

PS'ten uzak durmanız yararınıza olacaktır. PS5'in Max FPS örnek olarak veriyorum CoD Warzone da 60 Series S 120FPS 120Hz oynatıyor. Oyun fiyatları desen konuşmaya gerek yok. FPS oyuncusuysan klavye mouse takarım yoluma devam ederim gibi bir düşüncen varsa o düşünceden de caymanı tavsiye ederim. Şahsen ben denemiş ve memnun kalmamış birisiyim. PS şu anda fanboyluktan başka bir şey değil benim şahsi görüşüm. Buyurun değerlere bakıp siz karar verin;

Dosya Ekleri

• 12452.PNG
    12452.PNG
    73,1 KB · Görüntüleme: 15
PS'ten uzak durmanız yararınıza olacaktır. PS5'in Max FPS örnek olarak veriyorum CoD Warzone da 60 Series S 120FPS 120Hz oynatıyor. Oyun fiyatları desen konuşmaya gerek yok. FPS oyuncusuysan klavye mouse takarım yoluma devam ederim gibi bir düşüncen varsa o düşünceden de caymanı tavsiye ederim. Şahsen ben denemiş ve memnun kalmamış birisiyim. PS şu anda fanboyluktan başka bir şey değil benim şahsi görüşüm. Buyurun değerlere bakıp siz karar verin;
Öncelikle, iki tarafı da tutmuyorum. Oyun fiyatları aynı gibi. Bir oyun PS5'te 100 liraysa, Xbox'ta 90 lira. Xbox'ta 100 olan da PS5'te 90 lira. PS almak için özel oyunlarının muhteşem olması ve Discord'u getirecek olması çok güzel iki sebep mesela. Kağıt üstü değerlere bakarak da alınmaz konsol. Şimdi bana söyler misiniz, hangi konsolu kullandınız?

Öncelikle, iki tarafı da tutmuyorum. Oyun fiyatları aynı gibi. Bir oyun PS5'te 100 liraysa, Xbox'ta 90 lira. Xbox'ta 100 olan da PS5'te 90 lira. PS almak için özel oyunlarının muhteşem olması ve Discord'u getirecek olması çok güzel iki sebep mesela. Kağıt üstü değerlere bakarak da alınmaz konsol. Şimdi bana söyler misiniz, hangi konsolu kullandınız?
Ps4 pro kullandım yıllarca. Kağıt üstü değerlere bakarak yorum yapmıyorum merak etmeyin. Şu videoyu izlerseniz sevinirim. Bu arada discord 2022 de bekleniyor. Xbox da muhakkak atak yapar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O bütçede alınmaz. Series S'i eleyin. Sakın şıklığa göre de almayın, konsol. Soru-cevap, şeklinde ilerleyelim. Özel oyunlar, sizin için önemli mi?
Ben genellikle, FPS oyunları oynarım. Evde, 4K televizyon var.
4K, 60 FPS oynatabilir mi? PS 5 veya XBOX Series X.
Hangisinin desteklediği, oyun sayısı fazla?
Oyunların hangi konsolla, optimizasyonu daha iyi?
BF 2042'yi, 4K, 60 FPS hangisi oynatabilir?

Geri
Yukarı