PS5 vs i7 9700K sistem

60 FPS aldığı oyunlar neler? Eğer CS tarzıysa bence PS5. CS oynamak istersen laptop var. Hikaye için PS5 ki özel oyunları saymıyorum bile.

PS4 ve PS5'in özel oyunu Days Gone PC'ye geliyor eğer iyi satarsa PS4 özel oyunları artık PS4 özel oyunları PC'ye gelmeye başlar bence PC almak daha mantıklı ayrıca emülatör üzerinden PS5 oyunları oynanabilir.
Konsol 7400TL oyunlar zaten 500TL desek 3 4 oyun 2000TL falan 9000TL'ye süper PC toplanır.

PS4 ve PS5'in özel oyunu Days Gone PC'ye geliyor eğer iyi satarsa PS4 özel oyunları artık PS4 özel oyunları PC'ye gelmeye başlar bence PC almak daha mantıklı ayrıca emülatör üzerinden PS5 oyunları oynanabilir.
Konsol 7400TL oyunlar zaten 500TL desek 3 4 oyun 2000TL falan 9000TL'ye süper PC toplanır.
Days Gone gelecek diye TLOU, Uncharted da gelecek değil ya. Hem Days Gone güzel satarsa hepsini PC'ye getiririz diye bir açıklama yok.

Bir kere daha PS3 emulatörü bile adam akıllı çalışmazken. Ve hatta PS4 emulatörü berbat durumdayken PS5 emulatörü ha hepsi hayal. Geçen PS3 ile TLOU'yu rtz 2070s ile 30 FPS oynayan bir rehber görmüştüm. Güldürmeyin.

Kosoldada 30FPS değil mi zaten istersen 60 yapabilirsin göründü kalitesi düşürerek.
Bir kere daha PS3 emulatörü bile adam akıllı çalışmazken. Ve hatta PS4 emulatörü berbat durumdayken PS5 emulatörü ha hepsi hayal. Geçen PS3 ile TLOU'yu RTX 2070s ile 30 FPS oynayan bir rehber görmüştüm. Güldürmeyin.

PS Now da kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı