PS5 vs Logitech direksiyon seti

Daha fazla  
Dostlar sizce PS5 mi almalıyım yoksa Logitech direksiyon seti mi🤔

Halihazırda bir laptopum var. Yarış oyunlarına da bayağı düşkünüm ama PlayStation 5 de deneyimlemek istiyorum. Sizce hangi ürünü tercih etmeliyim?

Playstation tercih etmelisiniz. Logitech G29 sahibi olarak direksiyon bir süre sonra sıkıyor. Arada oynuyorsunuz. Fakat konsolda her istediğiniz zaman farklı bir oyun oynayabilirsiniz. O yüzden konsol diyorum.

3. bir seçenek ile Oculus Quest 2 VR diyorum :D. Ön yargılı olmayıp araştırmanızı tavsiye ederim.

PlayStation tercih etmelisiniz. Logitech G29 sahibi olarak direksiyon bir süre sonra sıkıyor. Arada oynuyorsunuz. Fakat konsolda her istediğiniz zaman farklı bir oyun oynayabilirsiniz. O yüzden konsol diyorum.

Size katılıyorum. G29 aldım. Euro Truck Oynadım 15 gün sonra direksiyon setini sattım. Tabii ki deli gibi araba sürme isteğin varsa sıkılmadan kullanabilirsin.

3. bir seçenek ile Oculus Quest 2 VR diyorum :D. Ön yargılı olmayıp araştırmanızı tavsiye ederim.
HAHA şuanda quest 2 aldım. Onuda satıcam. Bir zaman sonra buda sıkıyor :)

Size katılıyorum. G29 aldım. Euro Truck Oynadım 15 gün sonra direksiyon setini sattım. Tabii ki deli gibi araba sürme isteğin varsa sıkılmadan kullanabilirsin.

HAHA şuanda quest 2 aldım. Onuda satıcam. Bir zaman sonra buda sıkıyor :)
Sırf oyun için kullanıyorsanız sıkmış olabilir.

(silindi yanlış yere yazdım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı