PS5 vs PC

jetkiols

Femtopat
Daha fazla  
Selam ocak ayı gibi PS5 almayı planlıyordum ama birkaç arkadaşım git o paraya PC topla dedi ne yapsam bilemedim. PC'm var ama her oyunu rahatlıkla açan bir PC değil CS:GO'da düşük ayarlarda 60-80 FPS alıyordu.

Selam ocak ayı gibi PS5 almayı planlıyordum ama birkaç arkadaşım git o paraya PC topla dedi ne yapsam bilemedim. PC'm var ama her oyunu rahatlıkla açan bir PC değil CS:GO'da düşük ayarlarda 60-80 FPS alıyordu.

PC alıp Xbox 9. nesil kol alabilirsiniz.

PS5 daha uzun ömürlüdür PC'den bunu bilerek alın ve oyun fiyatları çok pahalı ben olsam PC alırdım.

Bence PS5 yerine PC almanız daha mantıklı çünkü hem oyunlar fazla pahalı (korsan yok) hem de bilgisayardan aynı oyunları daha yüksek grafikte ve kontrolcüyle oynayabilirsiniz.

Oyunları alabilecek durumun olacak mı? Gerçi Steam bile dolar kuruna geçecek 20 Kasım'dan sonra onun dışında düzgün bir PC PS5'e göre daha maliyetli olacaktır, oynayacağın oyunlara ve alabilecek durumunu göz önünde bulundurarak tercih yapmalısın sonuç olarak exclusiveler de son günlerde bilgisayarlara çıkış yapmaya başladı.

PS5 özel oyun takıntınız yok ise PC almanız daha iyi olur ama ben de PC var mesela ekstra PlayStation özel oyunlarını oynamak istediğim için PS5 alacağım.

Oyunları alabilecek durumun olacak mı? Gerçi Steam bile dolar kuruna geçecek 20 Kasım'dan sonra onun dışında düzgün bir PC PS5'e göre daha maliyetli olacaktır, oynayacağın oyunlara ve alabilecek durumunu göz önünde bulundurarak tercih yapmalısın sonuç olarak exclusiveler de son günlerde bilgisayarlara çıkış yapmaya başladı.

Oyunların çoğuna para vermeden erişebileyeceğim, arkadaşımın eski PS4'ü vardı ve bayağa bir oyunu var o yüzdende PS5 almak bana biraz daha mantıklı geldi yaklaşık 10-11 yıldır PC oyuncusuyum şu anki pcimden daha güçlü PC'lerim oldu ve PC'deki çoğu oyunları oynadım o yüzden PS5 almak bana daha iyi geliyor, peki şöyle sorsam oyunlara para vermeden PS 5 almak mantıklı mı :D

Geri
Yukarı