PS5 vs PS5 Slim

Murat Ercan21

Hectopat
PS5 almayı planlıyorum ve notlarım yüksek gelirse alacağım. Hangisini almalıyım. Yoksa başka bir şey mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 almayı planlıyorum ve notlarım yüksek gelirse alacağım. Hangisini almalıyım. Yoksa başka bir şey mi almalıyım?
Ps5 slim ile normal ps5'in farkları şu.
1- Normal ps5'te 825 gb ssd bulunurken slim'de 1 tb ssd var.
2-Slim model daha ince,hafif,küçük.
3- Tasarımları farklı.
Bence normal ps5 alın. Normal ps5+ 1 tb ssd alın daha iyi hocam.

Slim fiyat farkına değmez, PS5 alınır. Şu an tek rakibi Series X, bir de o tarafa göz atabilirsin. Çok fazla kriter var; uyelik, oyun kalitesi, Türkçe dil( Sony Exc. kısmındaki oyunların büyük bir kısmı Türkçe.) gamepad vb.

Slim fiyat farkına değmez, PS5 alınır. Şu an tek rakibi Series X, bir de o tarafa göz atabilirsin. Çok fazla kriter var; uyelik, oyun kalitesi, Türkçe dil( Sony exc. Kısmındaki oyunların büyük bir kısmı Türkçe.) Gamepad vb.

PS5 Slim ile normal PS5'in farkları şu.
1- normal PS5'te 825 GB SSD bulunurken Slim'de 1 TB SSD var.
2-Slim model daha ince, hafif, küçük.
3- tasarımları farklı.
Bence normal PS5 alın. Normal PS5+ 1 TB SSD alın daha iyi hocam.

Aralarında sadece 1K fiyat farkı yok mu? Ayrıca PS5 + 1 TB SSD daha pahalı olmuyor mu?

Hocam ben 1 hafta önce Ps5 aldım. Slim'i bekleme şansım vardı ama özellikler aynı sadece 175gb daha fazla ve küçük, fiyatı ise lira olarak 5-6 bin lira fazla olur ve buna değer mi? Boyu boşver o ha küçük ha büyük ama depolama alanının çözümü var. Şahsen almaya değmez, tabii daha güzel 4 parça falan filan ama özellikleri yüksek olsa okey de, bu haliyle asla.

Yeni konular

Geri
Yukarı