PS5 vs Series X

TheRealSnipez

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Kendime akşam işten döndükten sonra takılmalık bir konsol almak istiyorum. FPS oyunları çok oynamayı düşünmüyorum ama hiç de oynamamazlık yapmam. FIFA, F1, CoD oyunları ve diğer oyunları oynamayı düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Avantajıyla dezavantajıyla belirtirseniz sevinirim iyi günler herkese.

FIFA, F1, CoD oyunları ve diğer oyunları oynamayı düşünmeyi isterseniz Series X.

Ama PS özel oyunları oynamayacaksanız tabii ki X.

Ne saçma bir cevap? İki türlü de Series X'i önermişsin. Dediğin şeyin saçmalığı çok belli örnek: Şunu yapacaksan 1.yi tercih et ama bunu yapmayacaksan 1.yi tercih et gibi bir şey.
Konuya gelecek olursak bence PS5 daha iyi. Xbox daha pahalı üstüne üstlük. Alırsın PS5'ini PS Plus'ını çekersin istediğini oyna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal şartlarda PS5 tarafında olsam da sizin kullanım senaryonuzda Gamepass daha mantıklı olabilir, Series S veya Series X işinizi görür. Oynamak istediğiniz oyunlar genelde multiplatform oyunlar. Platform seçimini belirleyebileceğiniz kriterler özel oyunlar ve servislerle ilgili.

Benim oynamak istediğim 3-5 oyun var, üzerine Playstation özel oyunlarını özellikle oynamak isterim derseniz PS5. Ha bir de FIFA gibi oyunlarda oyuncu sayısı ve oyunun kalesi PS5 olduğu için online oyun tarafında değerlendirebilirsiniz.

Benim oynamak istediğim 3-5 oyun var, üzerine oyun servislerine ne gelirse oynarım fark etmez derseniz servisteki oyun çeşitliliği ve yeni özel oyunların (sayıları artacak umarım) sisteme ilk gün eklenmesi avantajıyla Xbox daha ekonomik bir çözüm olur.

Normal şartlarda PS5 tarafında olsam da sizin kullanım senaryonuzda Game Pass daha mantıklı olabilir, Series S veya Series X işinizi görür. Oynamak istediğiniz oyunlar genelde multiplatform oyunlar. Platform seçimini belirleyebileceğiniz kriterler özel oyunlar ve servislerle ilgili.

Benim oynamak istediğim 3-5 oyun var, üzerine PlayStation özel oyunlarını özellikle oynamak isterim derseniz PS5. ha bir de FIFA gibi oyunlarda oyuncu sayısı ve oyunun kalesi PS5 olduğu için Online oyun tarafında değerlendirebilirsiniz.

Benim oynamak istediğim 3-5 oyun var, üzerine oyun servislerine ne gelirse oynarım fark etmez derseniz servisteki oyun çeşitliliği ve yeni özel oyunların (sayıları artacak umarım) sisteme ilk gün eklenmesi avantajıyla Xbox daha ekonomik bir çözüm olur.

PS5 14.800 TL Series X 19.000 TL, aradaki 4000 TL beni biraz zorlar PS5 daha mantıklı geliyor.

Geri
Yukarı