PS5 yerine alınabilecek şeyler nelerdir?

En küçüğü o kadar abi onu çakma telefondan kaybettik zaten hatırlatma.
Moderatörler böyle saçma sapan konuları okumadan mı onaylıyor?

Gerçekten çok özür dilerim saçma değil ticaret konuşuyoruz burada ama yine de bir kusrum olduysa kurusa bakma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam umarım ban yersin. Boş yere konu açıyorsun.

Gerçekten ciddi bir şekilde sana cevap vereceğim. Technopat'ın sosyal kısmında bir doluluk oluşturmuyorum veya insanlara bir rahatsızlık verdiğimi düşünmüyorum. Sadece birazcık eğlence ve buradaki bazı arkadaşların nabzını ölçüp onlarla gülüp eğlenmek. Şayet ki önünüze dakika başı çıkıyorsam ve rahatsız oluyorsanız ban atınız ya da konumu gördüyseniz es geçiniz. Sizde biliyorsunuz ki her konuya cevap vermek gibi bir sorumluluğunuz yok bu platformda. O yüzden ne benim bu konuları açıp açmamam sizi ilgilendirir ne de sizin benim troll olan her konuma ya da cevap vermeniz beni ilgilendirir. Rahatsız oluyorsanız bir daha konularıma ya da mesajlarıma yanıt vermeyiniz ki burada benim gibi birazcık eğlenmek isteyen arkadaşlar ile sadece goygoyumuzu yapıp dağılalım. Rahatsız oluyorsan her konuma report atabilir veya hiçbirine mesaj yazmadan geçebilirsin. İstersen reportla sorun değil sizin zaten ciddi olduğunuz bu hayatınızda 2 3 dakikanızı güzelleştirmeye çalışmak suçsa reportlayın ve ban yiyeyim. Anlayışın için teşekkürler umarım anlatabilmişimdir.

Moderatörler böyle saçma sapan konuları okumadan mı onaylıyor?
Yazım hataları olan konuları bile onaylıyorlar, artık şaşırmıyorum.

Ekleme yapayım, 31107 tane Pınar Mayonez Poşet 10gr alabilirsin PlayStation 5 fiyatına.
1605186658073.png

Dayı oğlun patlamadan kullanması için iPhone 11 alabilirsiniz.

S01112-16134258.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı