PS5 yolcu beraberinde gümrükten geçer mi?

When

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yarın yurt dışından döneceğim ve kendime bir adet PS5 aldım, merak ettiğim şey gümrükten geçerken bir sıkıntı olur mu? Kutu veya kutusuz bir şey fark eder mi merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Bu soruya net olarak geçer veya geçmez diyecek olan net yalan söyler. Kimse bilemez. Gümrük memurunun insanlığına kalmış. Net geçer denilen ürünlerim gümrükte kaldı, şüpyeye düştüğüm ürünlerim sorunsuz geçti.
Düzeltme: Yanlış okumuşum, sipariş olarak anladım. Özür dilerim. Ürün yanındaysa geçirirsin.

Çoğunlukla şahsi ürün olarak gösterirseniz sıkıntı olmadan geçiyor ama memur derse geçemez o zaman yapacak bir şey yok ama memurlar çoğunlukla tamam diyip geçiriyorlar.

Merhaba, yarın yurt dışından döneceğim ve kendime bir adet PS5 aldım, merak ettiğim şey gümrükten geçerken bir sıkıntı olur mu? Kutu veya kutusuz bir şey fark eder mi merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Kutu fark eder eger kutusuyla beraber geçerken gelip vergi kesebilir ama kutusuz gelirse özel eşyaya girer memur vergi kesemez.

Geri
Yukarı