PS5'i hızlıca nasıl alabilirim?

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar yeniden merhaba.
Stok sorunu çeken bir konsol olduğu için karaborsacılara kaptırmadan almak istiyorum.
Almayı beceren varsa bu internet üzerinden lütfen yardımcı olabilir mi?
Eğer varsa yüklenebilen bir yazılım vs yapayım. Sadece 1 tane almak istiyorum ve kaçırmak da istemiyorum çünkü stok nadiren geliyor.
Önerileriniz nedir?

Arkadaşlar yeniden merhaba.
Stok sorunu çeken bir konsol olduğu için karaborsacılara kaptırmadan almak istiyorum.
Almayı beceren varsa bu internet üzerinden lütfen yardımcı olabilir mi?
Eğer varsa yüklenebilen bir yazılım vs yapayım. Sadece 1 tane almak istiyorum ve kaçırmak da istemiyorum çünkü stok nadiren geliyor.
Önerileriniz nedir?
Aynısını Play Station 5 için yapabilirsiniz.

20200917_114851.jpg

Hocam tamam da Bulgaristan'da stok yok bizden beter durumdalar aynı muhabbeti ben de düşündüm ama vergi de düşünce fiyatlar 6500 bandında olacaktır.
Çanakkale'de yaşıyorum Bulgaristan avantajım var o hala kafamda bir köşede.
Bunu konuşmak için erken biliyorum daha fiyat açıklanmadı.
Bana nasıl daha hızlı internet alışverişi sağlayabileceğimi söylerseniz iyi olur :)

Sadece beklemek. Ne zaman stok gelirse o zaman alırsınız. Artık gelirse sağlam gelir kolay kolay bitmez.

Hadi inşallah bana da öyle geliyor bakalım.
PS5'i almadan elimde her şey hazır mı bekleyeyim ve sayfayı en az 10dk önceden yenilemeye başlayayım.
Benim aklıma bunlar geliyor var mı başka önerisi olan ?
PS5'i almadan elimde her şey hazır mı bekleyeyim ve sayfayı en az 10dk önceden yenilemeye başlayayım.

Hadi inşallah bana da öyle geliyor bakalım.
Amazon'dan mı alacaksınız? Amazon'un "bir sonraki alışverişler için bu ayarları kaydet" gibi bir özelliği var. Bana sorup duruyor da reddediyorum. Onu inceleyebilirsiniz. Adres kart vs her şeyi kaydediyorsa işinize yarar.

Kablolu bağlantılar daha stabil oluyor, kablolu bağlayabilirsiniz belki internetinizi kısa süreli de olsa. Bir faydası olur mu bilmiyorum.

Ama günün sonunda asıl iş şansa kalıyor açıkçası.

Amazon'dan mı alacaksınız? Amazon'un "bir sonraki alışverişler için bu ayarları kaydet" gibi bir özelliği var. Bana sorup duruyor da reddediyorum. Onu inceleyebilirsiniz. Adres kart vs her şeyi kaydediyorsa işinize yarar.

Kablolu bağlantılar daha stabil oluyor, kablolu bağlayabilirsiniz belki internetinizi kısa süreli de olsa.

Ama günün sonunda asıl iş şansa kalıyor açıkçası.
Amazonu istemiyorum . Diğer sitelerden düşünüyorum.

Hepsi için az çok aynı kurallar geçerli. Kartınız kayıtlı olsun, çalıştığını teyit için ufak bir alışveriş yapıp iptal edebilirsiniz belki.

EFT ve Havale pek önerilmiyor diye biliyorum bu gibi stoklu ürünler için. Uzun sürüyor zaten ödemeyi yapması.

Yeni konular

Geri
Yukarı