PS5'in fiyatı ne kadar olur?

Fakirin gene yüzü gülmez PS3'e dewamke.😆😃

En az 10.000 TL olacak diyorum ve ciddiyim.

Korona virüsten dolayı evlere tıkılan insanların konsollara olan talebinin ciddi şekilde arttığını fark eden "vergi düzenleyiciler" bu durumu fırsat bilip %50 kadar vergi eklediği için, yine ilerleyen günlerde farklı bir isim altında vergi ekleyecek ve buna da "ithalatı kontrol için yapıyoruz" diyerek milliyetçilik yapacak.

Dolayısıyla dolar kuru isterse 1 TL olsun, o cihaz en az 10.000 TL olacak. 4 Haziran'da tanıtılacak dendi. Çıkmasına, daha doğrusu Türkiye'ye gelmesine birkaç ay var diye düşünerek kredi başvurusunda bulundum. Çekeceğim krediyi hisse senedi ve kripto paralarda (altcoin) değerlendirerek PS5 çıkana kadar bekleyeceğim, daha sonra krediyi ve elde edeceğim karı PS5'e gömeceğim. (Ciddiyim, sıfır şaka. Manyak mıyım? Evet, çünkü bağzı kesimler bu kıvama getirdiler.)

Dönen paralara bak. 6K falan. İmkansız arkadaşlar.

En fazla 4500 TL. 1 TL daha üstüne çıkarsa PS TR kapatsın sunucuları defolsun gitsin.
Şu an PS4 Slim bile en ucuz 3500 TL iken 4500 TL çok çok çok iyimser.
Bende en az 8000 TL'den çıkacağını düşünüyorum ama kendi tahminimce vergisi ıvırı zıvırı derken raf fiyatı 9750 TL falan olacaktır.

Geri
Yukarı