PS5'in yeni özel oyunu Stellar Blade'in indirme boyutu 35GB

Makaleler
2
Yer
Ankara
2000TL'den ön siparişe açılan ve ana karakteri cinsel obje olarak kullanmasıyla öne çıkan oyunun kutulu versiyonun fotoğrafı yayınlandı ve kutudaki yazıya göre oyunun boyutu 35GB'ymiş. Shift Up tarafından 26 Nisan'da yayınlanacak olan oyunun 24 Nisan'dan itibaren ön yükleme yapılabileceği de açıklandı.

Oyun 26 Nisan'da çıkış yapacak. Bu 35GB'lik boyut muhtemelen güncellemeler olmadan olan boyutu. Yani oyunun 60GB'lik ilk gün yaması alması olası.

Kaynak:

Ön sipariş için:

PS oyunlarında boyut PC oyunlarına nazaran azdır, ona rağmen 35GB boyutu var ve 60'a yükselir deniyor, rahat bi' 80'i olur totalde, oyun hakkında fikrim olmasa da çoğunlukla böyle oluyor.
PS5'in SSD'si sayesinde PC ve Xbox'a nazaran oyunların daha az yer kapladığı doğru fakat Last of Us Part 1 ve 2 gibi açık dünya olmayan oyunlar bile 100GB'yi buluyordu. Dediğiniz gibi bir şekilde 80GB'ye kadar çıkacaktır boyutu.

Haber kaynağında böyle bir şey mi yazıyor yoksa sizin düşünceniz mi?
Kaynakta böyle bir şey yazmıyor ve bu benim düşüncem de değil. Orada o yazının bulunmasının sebebi internetteki herkesin oyundan bu sebeple bahsetmesi. Haber konularını açarken nadiren sadece kaynağın içindeki yazıları Türkçeye çevirip paylaşıyorum. Çoğunlukla kendi yorumum veya sosyal mecralardaki insanların yorumlarını da katarak haber konularını acıyorum.

"Ana karakteri cinsel obje olarak kullanmasıyla öne çıkan oyunun"

Bir avuç SJW goblinin abartması yoksa oyun dünyasında herkes mutlu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynakta böyle bir şey yazmıyor ve bu benim düşüncem de değil. Orada o yazının bulunmasının sebebi internetteki herkesin oyundan bu sebeple bahsetmesi. Haber konularını açarken nadiren sadece kaynağın içindeki yazıları Türkçeye çevirip paylaşıyorum. Çoğunlukla kendi yorumum veya sosyal mecralardaki insanların yorumlarını da katarak haber konularını acıyorum.
Bence saçma bir tartışma o zaman Bayonetta oyunları hakkında niye bu kadar konuşulmuyor. Açıkçası Erkek karakteri'de six pack, iri yarı çok konuşmayan, yakışıklı, korkusuz olsa çok yadırgamam aksine çok çocukça olsa'da havalı bulurum ki bunun en büyük örnekleri az önce dediğim gibi bayonetta ve kiryu kazuma. (yada tekken karakterleri'de olabilir.)

Geri
Yukarı