PS5'te eski PS oyunları oynanabilir mi?

hero11cf

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Geçenlerde YouTube'da geziyordum ve gözüme God of War: Ragnarök'ta ki zorlu Challenge'i deneyen birisinin videosu takıldı. Video PlayStation 5'in ana menüsünde başladı ana menüde ise gözüme çarpan şey God of War: Ascension'un menüde olmasıydı yani görünce şaşırdım sonuçta God of War ascension PS3'ün oyunu PS5'te nasıl olabiliyor diye. Kısa soracağım soru şu. PS5'te eski PlayStation'ların oyunları oynanabilir mi?

Hem Xbox Cloud hem de PS Now sistemi yok bizim ülkede. Yakın zamanda da geleceğini düşünmüyorum.

Ayrıca VPN ile giriliyor herhalde PC'de fakat konsolda bilmiyorum.

Ben haziran ayında gelen yeni abonelik sistemi ile geleceğini düşünmüştüm lakin umduğum olmadı. Hatta planlamasını bile yapmıştım haziran 24'ünde Premium+Now aboneliğini alıp eski God of War'ları Gran Turismo serisini oynamayı falan düşünüyordum 😀 ama maalesef olmadı.

Ben haziran ayında gelen yeni abonelik sistemi ile geleceğini düşünmüştüm lakin umduğum olmadı. Hatta planlamasını bile yapmıştım haziran 24'ünde Premium+Now aboneliğini alıp eski God of War'ları Gran Turismo serisini oynamayı falan düşünüyordum 😀 ama maalesef olmadı.
Bende öyle düşünüyordum fakat umduğumuz gibi olmadı.

Bizim ülkede de var.
Nerde var hocam ?

Bende öyle düşünüyordum fakat umduğumuz gibi olmadı.

Nerde var hocam ?
1680533704573.png

Geri
Yukarı