PS5'te HDMI 1.4 ile 120 Hz oyun oynanır mı?

kjrhyg

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ASUS VG279Q1A model monitöre sahibim. Monitörüm HDMI 1.4 ve PS5 almayı düşünüyorum. HDMI 1.4 ile 120Hz oynayabilir miyim?

Merhaba ASUS VG279Q1A model monitöre sahibim. Monitörüm HDMI 1.4 ve PS5 almayı düşünüyorum. HDMI 1.4 ile 120Hz oynayabilir miyim?
DS81AAjXkAAFRkz.jpg

Teşekkürler. Konsol oyunları yüzünden bilgisayar iyice ikinci plana itildi, çoğu oyun optimize değil ve ciddi anlamda can sıkıyor. Mevcut kasayı satıp PS5 geçmeyi düşünüyorum.
Ben de tam tersi sorunsuz ve memnunum. Nasılsa PS oyunları PC'ye çıkıyor artık oynamadığım Exclusive'i de kalmadı. PS5, Xbox Series X, Mac Mini'yi satıp kasa topladım. Çok daha efektif oldu benim için.

Ben de tam tersi sorunsuz ve memnunum. Nasılsa PS oyunları PC'ye çıkıyor artık oynamadığım Exclusive'i de kalmadı. PS5, Xbox Series X, Mac Mini'yi satıp kasa topladım. Çok daha efektif oldu benim için.

Çıkan oyunların çoğu optimize değil ve bu can sıkıcı bir durum oluyor. İşten gelip biraz keyif yapayım diyorum, onu bile vermiyor. FPS oyunları bile PS odaklı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı