PS5'te internet 1000 pinge kadar çıkıyor

bmsconqueror

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda PS5 satın aldım. İlk olarak EA FC 24 indirdim ancak Online oyunları pingden dolayı oynayamıyorum sürekli dalgalanıyor birkaç saniye sabit kalıyor. Sonrasında yeniden 1000Ms'lere çıkıyor. 100Mbit fiber altyapı kullanıyorum bilgisayarda ve telefonda hiçbir sıkıntı yok LoL Valorant bunları 15ms sabit oynuyorum ancak PS'de Fall Guys EA FC24 oynayamıyorum. Bir iki gün düzelir gibi oldu sabit oynadım ancak yine oynayamıyorum ne yapmalıyım?
İnternet durumum: Ping 1, jıtter 1, download 100, upload 15.

Normalde PS5'in Wi-Fi kartı gayet tatmin edici Wi-Fi 6 destekliyor, ping sorunu yasamamanız lazım. Üstelik Ethernet ile de yasıyorsanız, PS5'te degil internetinzde sıkıntı olabilir hocam.
garip olan da o zaten pcde hiçbir sıkıntı yok değerler düzgün lol valo 15 ms ancak ps5de durum vahimleşiyor :(

8 yıllık ps4 2 yıllık ps5 kullanıcısı olarak bu sorunun bendede gerçekleştiğini söylemek isterim fakat ben ne yaptığımı anlamadım dahi ps4dede ps5dede başıma geldi sadece bekleyerek geçtiğini söyleyeyim ben sana ve bu arada alakasız ama int evine yeni bağlandıysa dalgalanma sabit kalma sorunları oluyor tahminen 6 gün falan beklemiştim sanırım ve bu arada arkada oyun indiriliyor ise kapamayı unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı