PS5'te PlayStation Plus indirimli ücret görünmüyor

Şu bilgi kesin sadece ilk 12 ay için indirim alabiliyorsun üzerine 1 2 yıl daha alayım dersen indirimsiz halde alırsın fakat 1*2 aylık üyeliğin varsa indirimdeb yararlanabiliyor musun bilmiyorum.
Benim 2022 aralıkta alınmış hala devam eden yıllık Deluxe üyeliğim var, yine yıllık almaya çalıştım indirim gözükmedi. Plus abonesi olmayan hesaplarımda denedim yine aynı.

Merhaba,

PlayStation 5 aldım yeni. PS Plus üyeliği alacağım fakat bende indirim olmuyor. Şu an 1.918.000 TL fakat bende hala 2.740.000 TL gözüküyor sebebini bilen var mıdır acaba? İlk defa alacağım bu arada, daha önce alım yoktur.
Hocam galiba o indirim ps plus kullanıcılarına özel yani ps plus yoksa indirimden yararlanamıyorsunuz. Mesela bende indirimde çünkü ps plus kullanıyorum.

Aynı sorun bende de var. PS5 daha alalı bir ay olmadı. PSN hesabımı yeni açtım. Deneme sürümü olarak EA Play almıştım. PS Plus indirimi gözükmüyor. Deneme amaçlı yeniden bir hesap oluşturdum onda gözüküyor sebebi nedir acaba çözebilen var mı?

Aynı sorun bende de var. PS5 daha alalı bir ay olmadı. PSN hesabımı yeni açtım. Deneme sürümü olarak EA Play almıştım. PS Plus indirimi gözükmüyor. Deneme amaçlı yeniden bir hesap oluşturdum onda gözüküyor sebebi nedir acaba çözebilen var mı?

PlayStation destekle iletişime geçtim fakat hem sorun direkt anlayamadılar hem de çok geç cevap veriyorlar indirim sürecine yetişmeyecek gibi, uzun lafın kısası bu indirimden yararlanamayacagiz.

PlayStation destekle iletişime geçtim fakat hem sorun direkt anlayamadılar hem de çok geç cevap veriyorlar indirim sürecine yetişmeyecek gibi, uzun lafın kısası bu indirimden yararlanamayacagiz.

Bende mail attım 48 saat içinde dönüyorlar. Durumu anlattım ama tam olarak anlayamadık dediler. Bir daha yazdım bir 48 saat daha saçmalık ötesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı