Psikiyatri haplarını kullanarak doğru mu yapıyorum?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar merhaba 1 yıldır ilaç kullanıyorum clonex, rixper ve concerta kullanıyorum concerta yı çocuklatan beri kullanıyorum 20 yaşındayım. Bazıları diyor kullanma daha kötü olursun gibi şeyler diyor bu ilaçları kullanarak doğru mu yapıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 1 yıldır ilaç kullanıyorum clonex, rixper ve concerta kullanıyorum concerta yı çocuklatan beri kullanıyorum 20 yaşındayım. Bazıları diyor kullanma daha kötü olursun gibi şeyler diyor bu ilaçları kullanarak doğru mu yapıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?

Sonuçta bu ilaçları bir doktor tavsiyesi üzerine kullanıyorsunuz. Çevrenizdeki herkesin doktor olmadığını tahmin ediyorum. Bu yüzden çevreye değil doktorun dediklerini dikkate alın. Şimdi ağzı olan konuşuyor bak ben bile buradan tavsiye veriyorum 🙃

Antidepresanlar doğru yöntemle ve doğru zamanda kullanıldığında tedaviler için büyük fayda sağlar. Günü kurtaran ilaçlardır belki ama tedavi süresince insanın daha iyi hissetmesini sağlamak amacıyla verilebilir.

Doktorunuza danışın bu gibi ilaç konularını, herkes her şeyi diyor. Sadece psikoloji alanında değil bu durum, insanların her konuda bir fikri var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı