Psikiyatri sivil havacılıkta pilotaja engel midir?

Araştırmaya devam edeceğim.
E-Devlet uzerinde Tedavi Sorgulama panelini kullanarak bu tarihteki muayenenizi sorgulayin, orada tam tani ismi gozukuyor, ona gore bilgisi olanlar yorum yapacaktir.

E-Nabiz'da psikiyatrik tanilari mahremiyet amacli sadece o taniyi koyan doktor gorebiliyor, siz dahil tam taniyi herhangi bir branstaki baska doktor goremez.
Bakacağım. Teşekkür ederim.
Anlattığınız durum daha farklı. Psikiyatrik bir rahatsızlık gibi yorumlamadım fakat geçmişte hastalık tanısı olan adayların başvuruları olumsuz değerlendiriliyor. Havacılık sektöründeyim, moralinizi bozmak istemiyorum. Böyle bir durum olup olmadığından emin olmanız lazım.
Evet biliyorum fakat benimkisi çok boş bir sebeptendi. Umarım bunun yüzünden sağlıktan elenmem. Teşekkür ederim tekrardan. Hayırlı günler dilerim.

İnşallah bir sorun yaşamadan süreci tamamlarsınız hocam, bu yolda başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

1700834462749.png
Tekrardan selamlar. Geceleri gözüme uyku girmiyordu artık. Türk Hava Yollarının sağlık kriterlerini incelerken bu yazıya denk geldim. Yani dediğim gibi benim bu tür bir psikolojik sıkıntım yok. Sadece takıntılığım vardı (ailemle aynı bardaktan su içememek gibi) O da hemen geçti zaten. İşim zor. Sanırım benimkisi bir hayal gibi kalacak. Allah'tan ümit kesilmez. Yine de şansımı deneyeceğim. Hayırlısı ne ise o olsun ne diyeyim. Herkese desteğinden dolayı tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Sağlıcakla kalın. :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı