Psikiyatriste gitmek memur olmaya engel olur mu?

Kanka sanırım 2 bölüm kırmızı oda izleyip geleni direk deliler hastanesine attıklarını falan düşünüyorsun

Gelen insana ilaç verilir tedavi gerekirse yapılır ama tedavi başlayana kadar kesinleşene kadar rapor alınmaz sadece psikolog not alır.

Psikiyatristim bana Concerta yazarken bu konuda uyarmıştı. Bazı mesleklere girişimin zorlaşabileceğini ve bazı meslekleri yapamayacağımı söylemişti. Şu an hatırlamıyorum ama ne yazık ki hangi meslekler olduğunu.

Psikiyatristim bana Concerta yazarken bu konuda uyarmıştı. Bazı mesleklere girişimin zorlaşabileceğini ve bazı meslekleri yapamayacağımı söylemişti. Şu an hatırlamıyorum ama ne yazık ki hangi meslekler olduğunu.
Dostum seni tedavi için uyarmış bu normal birşey demekki tedaviye ihtiyacın varmış
İlaç vermesi zaten tedaviye başlaması oluyor

@Ezekiell
Kırmızı Oda izlemedim. Hastanede yatmaya gerek yok. Bazı ilaçlar memur olmaya engel olabiliyor.
Ben engel olmuyor demedim zaten dostum sen benim yazdıklarımı okumuyor musun diyorum ki tedavi başlamadan, kayıta geçirilmeden bir şey olmaz.

Memurluğa engel olabilmesi için üst düzey ilaçlar kullanmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ezekiell
Yazdığını okuyor musun? "Hayır olmaz" diye kesin bir şekilde yazmışsın. Bazı durumlarda engel olabileceğini söylüyorum.
Arkadaşın sorusu
-Psikiatriste gitmek memurluğa engel olurmu?
-Hayır olmaz çünkü psikiatriste gitmekten birşey olmaz.
(Buradaki soru gitmek olduğu için buna göre cevap verdim)
Hangi soruya cevap verdiğime dikkat et türkçe hocana selamlar
Burada psikiatriste bıçak çeksem memurluğa engel olurmu dememiş hayır olmaz psikiatriste gitmek engel olmaz ama yazdığı ilaçlar engel olur.

Concerta, Ritalin gibi ilaçlar çoğu meslekte bir engel olarak karşınıza çıkabiliyor mesela.
Bu şu anda beni engelliyor ancak bu ilaçları kullanmama sebebiyet verecek bi sorunum yok. Sadece sınav senemde dikkat eksikliği için gitmiştim ve doktor beni uyarmadan Ritalin yazdı. Ben ritalin nedir ne değildir, kırmızı reçete nedir, ne değildir bilmiyordum bile. İlacı aldım, kullanmadım bile. Bunu sildirmemin bir yolu yok mu? Yani çok saçma, mağdur oluyorum ve ilaca ihtiyacım bile yok. Bir teşhis yok ve saçma sapan kullanmadığım bir ilaç benim kariyerimi etkiliyor. Nasıl sildirebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı