Psikoloji temalı animeler

efet678

Centipat
Daha fazla  
1 2 gün önce todomachi Game izledim ve cok begendim o tarz bildiginiz varsa önerir misiniz?

1706223659713.png

Monster izlenirmi izleyenler varsa nasıl animeydi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Re Zeroyu izledikten sonra aşağıda dediğim şekil okuyabilrsin.
İlk 20 cilti light novel olarak oku. 21den itibaren WebNovel'e geç ve ordan devam et. Bu tavsiye; 10-15. ciltleri yani arc 4ü Lightnovelden okuduktan sonra bir webnovelden oku. Benimde bu kafa karışıklığım vardı aldığım en net tavsiye bu oldu.

*Webnovelde 2 ve 3.arcın çevirileri yok zaten. Animeden sonra kaldığı yerden devam ederim dersen cut contente bak onları oku öyle devam et derim. Arc 4ü hem LN hem WN olarak sayarsak Toplamda 41 cilt yapıyor. Ciltler genellikle 300 sayfa civarı ama 400e yaklaşanlar da var.

Bunun dışında Elfen Lied, Brylhildr in the Darkness'a bakabilirsin. Kaldığı yerden mangalarını oku ama.

Re Zero'yu izledikten sonra aşağıda dediğim şekil okuyabilrsin.
İlk 20 cilti light novel olarak oku. 21'den itibaren Webnovel'e geç ve oradan devam et. Bu tavsiye; 10-15. ciltleri yani Arc 4Ü lightnovelden okuduktan sonra bir webnovelden oku. Benim de bu kafa karışıklığım vardı aldığım en net tavsiye bu oldu.

*Webnovelde 2 ve 3.Arc'ın çevirileri yok zaten. Animeden sonra kaldığı yerden devam ederim dersen cut contente bak onları oku öyle devam et derim. Arc 4Ü hem ln hem wn olarak sayarsak toplamda 41 cilt yapıyor. Ciltler genellikle 300 sayfa civarı ama 400e yaklaşanlar da var.

Bunun dışında elfen lied, brylhildr in the Darkness'a bakabilirsin. Kaldığı yerden mangalarını oku ama.

Hocam manga okumuyorum ama okuyabilecegim bir site var mı bleach okumak istiyorum yeni bölümün gelmesine daha cok var gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı